Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024

Trumpa Forex rinkos apžvalga rytdienai, 2017-06-02 d.

EURUSD

Stipriai augantys JAV darbo sektoriaus rezultatai labai nenustebino rinkos dalyvių. Toliau neblėstantis įdarbinimo augimo tempas šalyje mažina esamą ir taip nedidelį nedarbo lygį. Nors ir nedarbo paraiškas pildančių žmonių kiekis ūgtelėjo taip pat, tačiau anot Bloomberg jis siekia pastarųjų 43 metų žemumas ir tikrai nerodo blogo rezultato. Šie palankūs JAV rezultatai neženkliai privertė porą koreguotis, tačiau esama stipri bulių jėga kainą stumia link 1,1300 kainų pasipriešinimo lygio. Rytoj, kaip įprasta kiekvieno mėnesio penktadienį 15:30 Lietuvos laiku sulauksime Non-farm ataskaitos, kuriai nėra numatomas ženklus augimas. Pagal prognozės numatomas kiek kuklesnis 181 tūkst. žmonių įdarbinimas, kuris lyginant su ankstesne 211 tūkst. reikšme – krenta. Pasiektas pavydėtinas 4,4% nedarbo lygis šalyje turėtų išsilaikyti, o vidutinis valandinis uždarbis galėtų kilti 0,2%, kas atrodytų neblogai, tačiau vėlgi šis rodiklis mažėjantis. Taigi JAV darbo rinkai numatomos “grindys”, tai toks lygis, kai šalies įdarbinimas lėtėja dėl žmogiškojo išteklio trūkumo ir nedarbas šalyje pasiekia tobuląjį, kitaip vadinamą natūralųjį nedarbo lygį. Kadangi iš fundamentinės pusės JAV neturi daugybės išteklių augimui, EUR/USD poroje tikėtinas tolimesnis augimas, kaip minėta link 1,1300 lygio.

EURAUD

Euro ir Australijos dolerio pora prasilaužia pro porai labai svarbų 1,5100 pasipriešinimą, pereina į trendinę bulių fazę ir toliau juda link aukščiau esamo 1,5644 pasipriešinimo lygio. Grafike naudojami slankieji vidurkiai rodo tolygią augimo tendenciją, todėl pagrindžiamas augimo poroje scenarijus. Tikėtina, kad prieš porai kylant ir siekiant aukštesnio pasipriešinimo, galėtų susiformuoti ir nedidelė korekcija. Esamą tendenciją nuo smukimo sulaiko dabar jau palaikymo lygiu tampantis 1,5100 kainų lygis. Nors rytoj Italijos bankai nedirbs dėl švenčiamos nacionalinės valstybės dienos, tačiau tai likvidumas porose su euru turėtų tik neženkliai sumažėti.

GBPUSD

Svaro ir JAV dolerio pora palengva kyla, tačiau formuoja ilgas uodegas turinčias žvakes, taip parodomas rinkos dalyvių neapsisprendimas dėl tolimesnės poros krypties. Rytoj 11:30 sulauksime Jungtinių Karalysčių statybų sektoriaus rodiklių, kurie turėtų kristi. Taigi fundamentiškai, bent iš šio svarbaus rodiklio porai nebūtų patvirtinamas augimo tendencingumas, tačiau kol nėra kirstas 1,2732 palaikymas, visgi labiau tikėtinas tolimesnis augimas link apvaliojo 1,3000 pasipriešinimo lygio.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x