Šeštadienis, 25 gegužės, 2024

Trumpa Forex rinkos apžvalga rytdienai, 2017-07-28 d.

USDCAD

JAV ir Kanados dolerio pora pasiekė savo pirminį kainų tikslą – 1,2460 palaikymą ir šiandien suformuoja retokai sutinkamą dvigubo baro kainų modelį. Kadangi šis modelis susiformavęs trendo apačioje, ties palaikymo lygiu, su nemaža tikimybė galimas poros koregavimasis prieš matomą tendenciją. Išsipildžius numatomam kainų judėjimui galimas 1,2678 ir 1,2980 kainų pasipriešinimo testavimas. Rytoj labai svarbi diena šiai porai, ypač 15:30 (numatomas volatilumo padidėjimas) kai bus skelbiamas tiek JAV, tiek ir Kanados BVP rezultatas. Kanadai prognozė neutrali, tikimąsi kad bus pasiektas 0,2% augimas, tačiau JAV doleriui prognozė kiek palankesnė – galimas kilimas, kuris siektų 2,5% ar net 2,6% pagal kai kuriuos fundamentinės analizės specialistus. Taigi nemažai priežasčių, patvirtinančių galimą korekciją – JAV dolerio atsistatymą. Vis dėlto tai yra kontratrendinis signalas, kuris turi didelę rizikos, palyginus su matomu pelnu, disproporciją, todėl nėra tinkamas daugeliui prekiautojų.

USDCHN

Įdomią formaciją galime matyti ir rečiau nagrinėjamoje poroje: JAV doleris – Kinijos juanis. Tai galima įvardinti kaip dvigubo dugno modelį, kuris tikėtina skatins šią porą kilti, o pin-baras ties buvusia žemuma tik prideda daugiau pasitikėjimo šiuo modeliu. Kainų tikslas – ankstesnė bulių viršūnė t.y. 6,8530 pasipriešinimas. Kaip prieštaravimas šiam modeliui – pagrindinių žaliavų, tokių kaip varis, aliuminis ir cinkas kainos kylimas, nes Kinijos paklausa šioms žaliavoms šiais metais labai kilto, o kylant paklausai, didėja prekių Kinijos eksportas, kuris Kinijos biudžetą galimai atneštų dar didesnių pajamų srautą, tačiau tai ilgalaikis fundamentinis kriterijus, pagal kurį Kinijos juanis galėtų tęsti stiprėjimą.

O kalbant apie žaliavų eksportuojančių šalių valiutas, matomas atsigavimas. Net ir neypatingai kylantis Kanados doleris atrodo daug stipriau nei JAV doleris, kuris šiuo metu smunka. Taigi abu aukščiau pristatyti modeliai prieš pagrindinę tendenciją, tačiau su nemažu potencialu sudaro progą korekcijai.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x