Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024

Trumpa Forex rinkos apžvalga rytdienai, 2017-10-03 d

AUDUSD

Australijos ir JAV dolerio pora testuoja prieš tai buvusius kainų dugnus – 0,7800 palaikymo lygį. Šis lygis dar ypatingas tuo, kad nuo bulių pradžios iki viršūnės kainą koreguoja 38,2% (vienas iš svarbesnių Fibonači korekcinių lygių). Šiandien matome mažą aktyvumą ir ganėtinai stiprų pasipriešinimą iš bulių pusės, todėl grafike susiformuoja žvakė, savo struktūra primenanti pin-barą. Pasiekus šį lygį ir tinkintis, kad poroje toliau vystysis fletinė (šoninio judėjimo) kryptis, galimas poros mėginimas kilti. Taigi kol nėra kirstas šis lygis didesnė tikimybė, kad pora kildama ir atnaujindama bulinį impulsą sieks aukščiau esamo 0,8070 pasipriešinimo lygio, tačiau kirtusi šį palaikymą pora galėtų pajudėti link žemiau esamų palaikymo lygių, ryškesnis iš jų – 0,7635 t.y. Fibonači 61,8 korekcinis lygmuo. Visgi rytoj šios poros judėjimo kryptį labiausiai įtakos Australijos Rezervinio Banko monetarinės politikos pranešimas bei palūkanų normų lygio nustatymas. Fundamentinės analizės ekspertai mano, kad pagrindo keisti palūkanų normas Australijos Rezervinis Bankas rytdienos susitikime neturi, todėl tikimąsi, kad išliks galioti esamas 1,50% lygis. O kokia žinutė bus siunčiama rinkoms – “karinga” (kai griežtinama monetarinė politika) ar “taiki” (kai lengvinama monetarinė politika), pamatysime rytoj 6:30 Lietuvos laiku.

GBPJPY

Svaro ir Japonijos jenos pora linksta į japoną, kai matome besikoreguojančią kainą. Akivaizdus kritimas gali tęstis iki palaikymo ties 148,00 kainų lygiu. Šiame lygyje tikėtina didesnė sandorių sankaupa, todėl prieš tai buvęs pasipriešinimas dabar galėtų suveikti kaip palaikymas korekciniame poros judėjime. Rytoj verta nepraleisti 11:30 Lietuvos laiku skelbiamų Jungtinių Karalysčių statybos PMI rodiklių. Prognozė rytdienos rodikliams – neutrali, vos 0,1 punkto ūgtelėjimas iki 51,2 dydžio reikšmės. Tiesa, žvelgiant į pačio rodiklio kaitą matoma smukimo tendencija nuo 2014 metų, todėl nors ir indekso reikšmė išsilaiko virš 50,0, tačiau akivaizdžiai krentantys statybų rezultatai gali “pridaryti” bėdos Jungtinėse Karalystėse. Verta pažymėti tai, kad būtent tokio tipo ekonominiai rodikliai yra pirmaujantys – šie rodikliai pirmiausiai atskleidžia šalies viduje besikaupiančias problemas, tai tarsi osciliatoriai, kurie pažymi ekonominę situaciją šalyje.

Rytoj (2017-10-03) Vokietijos pagrindiniai bankai nedirbs dėl Vokietijoje švenčiamos susivienijimo dienos, todėl aktyvumas (volatilumas) su euro instrumentais galimai bus mažesnis nei įprasta.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x