Antradienis, 28 gegužės, 2024

Valiutų judėjimo apžvalga ir prognozė rytdienai, gegužės 12 d.

Trečiadienis tęsia mažo volatilumo savaitę, didelio judėjimo nėra, tačiau JAV dolerio kursas šiandieninėje sesijoje kiek krenta prieš eurą, svarą ir jeną. Jena stiprėja prieš pagrindines 15 valiutų, nežiūrint laukimo, kad Japonijos vyriausybė gali įsikišti į rinkų darbą, siekiant susilpninti nacionalinę valiutą.

“Kai kurie treideriai šiandien uždarinėjo trumpąsias pozicijas su doleriu, kas sukėlė jenos kurso augimą, be to, rinka abejoja, kad Japonijos valdžia imsi ryžtingesnių veiksmų ir atliks valiutinę intervenciją” – mano vyriausioji analitikė iš Rabobank International Jane Foley.

Rytoj didelis dėmesys atkreiptinas į poras su svaru. 14.00 val. vyks Anglijos banko posėdis, kur bus svarstoma svaro palūkanų norma, taip pat infliacijos ataskaita ir keletas kitų svarbių naujienų. Prognozė yra neutrali, tačiau volatilumas gali būti didelis.

EUR/USD

EURUSDDaily

EUR/USD pakartotinai pratestavo gegužės 9 d. maksimumus 1.1420 lygyje ir šiuo metu koreguojasi ties 1.1405. Pasipriešinimo 1.1440/50 pramušimas atvertų buliams galimybę dar kartą pabandyti šturmuoti 1.1620 lygį. Jei eurui pavyktų įsitvirtinti aukščiau lygio, rekomenduojami pirkimai.

GBP/USD

GBPUSDDaily

Svaras taip pat tampa paklausus, po truputį artėdamas prie pasipriešinimo 1.4480. Lygio pramušimas suteiktų buliams naujo optimizmo, kadangi ant šio pasipriešinimo gali būti išstatyti daug pardavėjų stopų. Trendas yra šiek tiek į bulių pusę, todėl po pasipriešinimo pramušimo, rekomenduojami pirkimai link 1.46200.

Kita nuomonė – bankas Credit Suisse mano, kad GBP/USD laukia meškų trendo atsinaujinimas artimiausiu laiku. Banke prognozuoja, kad svaro maksimumai yra pakankamai stiprūs ir meškos turėtų nustumti porą link 1.43 (50% korekcija nuo vasario minimumų). Jei šis palaikymas neatlaikys, pora gali nusitaikyti link 1.4090 ir 1.4000.

Bankas gegužės 9 d. išstatė Sell Limit orderį nuo 1.4500 su stopu 1.4576 ir TP į 1.4300.

USD/JPY

USDJPYDaily

Buliams nepavyko įsitvirtinti virš 21 slankiojo vidurkio ir šiuo metu grafike pora formuoja Vidinio baro modelį (meškų). Modelis yra pagal trendą, tačiau stiprios atramos neturi, išskyrus pagrindinę krintančio trendo liniją.

Priminsime, kad Japonijos valdžia keletą kartų užsiminė apie galimas intervencijas, jei jena sustiprėtų, tačiau daugelis ekspertų abejoja šių pareiškimų realumu, ypač, kai artėja G7 lyderių susitikimas gegužės pabaigoje.

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x