Ketvirtadienis, 18 balandžio, 2024

Valiutų judėjimo apžvalga ir prognozė rytdienai, gegužės 25 d.

JAV doleris antradienį stiprina savo pozicijas porose su euru ir jena, po to, kai rinkoje pasirodė komentarai dėl naujų lūkesčių JAV dolerio palūkanų kėlime. FRS narys Williams’as pareiškė, kad 2016 metais gali būti 2 kėlimai, o 2017 m. 3-4. Kitas FRS narys Harker’is vakar pareiškė, kad palūkanų kėlimas įmanomas birželio mėnesį, jeigu ekonominiai rodikliai išliks stabilūs. Dar vienas FRS narys, J.Bullard’as pasakė, kad jei dabartinis palūkanų lygis bus labai ilgą laiką, tai gali atnešti finansinio nestabilumo šaliai. Žodžiu, FRS narių, pasisakančių už dolerio palūkanų kėlimą, skaičius auga.

Tuo tarpu, investuotojai aktyviau pradėjo pirkti JAV valiutą, atidžiai sekdami finansinę statistiką iš JAV. O šiandieninė statistika buvo tikrai džiugi – naujų namų pardavimai viršijo prognozes – 0.619M prieš 0.523M. JAV dolerio indeksas pabrango 0,19% iki 95.43 punkto.

Rytoj svarbios naujienos iš JAV bus 15.30 val. Prekių prekybos balanso statistika, sudėtinis PMI indeksas, namų kainų indeksas.

Japonijos jena antradienį susilpnėjo dėl gerų naujienų iš JAV, be to, šiandien  Japonijos finansų ministras Taro Aso pareiškė, kad Japonija neturi tikslo specialiai silpninti esamą USD/JPY kursą.  Buliai gana greitai perėme iniciatyvą į savo rankas ir USD/JPY šoktelėjo iki 110. Šiuo metu neblogos sąlygos poros kilimui, kadangi pora prekiaujama aukščiau 109.40 palaikymo lygio ir grafike formuojasi Vidinio baro modelis, rodantis tikėtiną judėjimą toliau, į viršų.

Bankas Citi šiandien pareiškė, kad atidarė USD/JPY pirkimo poziciją nuo 109.85 su tikslu į 112.50 ir stopu 108.50. Einamasis rezultatas +10 punktų.

USDJPYDaily

EUR/USD grafike antradienį formuojasi didelė meškų žvakė ir pora prekiaujama tiesiai ant 1.1150 palaikymo ir 100 slankiojo vidurkio linijos. Nors Vokietijos BVP rodikliai buvo be pasikeitimų į blogą pusę, silpnesnė buvo ZEW ekonominių nuotaikų apklausa.

EURUSDDaily

Grafike rekomenduojama ieškoti progų pardavimams, ypač, jei pora įsitvirtins žemiau 100 SMA. Rytoj 11.00 val. Vokietijoje bus publikuojama verslo aplinkos statistika ir ekonominis vertinimas iš IFO.

USD/CAD

USDCADDaily

Rytoj, 17.00 val. vyks Kanados banko posėdis, kur bus svarstoma Kanados dolerio palūkanų norma. Prognozuojama, kad bankas paliks galioti 0,5% dydžio palūkanas. Pora USD/CAD šiuo metu yra bulių rankose ir prekiaujama netoli apvalaus 1.3200 pasipriešinimo. Gali būti, kad po BOC posėdžio pora įgaus naujų jėgų ir šturmuos naujus maksimumus.

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,399SekėjaiPatinka
1,810ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x