Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024

Valiutų judėjimo apžvalga ir prognozė rytdienai, gegužės 31 d.

EURUSD

Taigi kaip ir buvo numatoma, vartotojų pasitikėjimas smuko, tiesa daug stipriau nei tai numatė pirminės prognozės. Anot Lynn Franco, ekonominių indikatorių biuro vadovo “šis pokytis yra mažas ir labai nežymiai keičia esamą ekonominę situaciją”. Teigiama, kad vartotojų nuomonė išlieka teigiama ir turėtų augti vasaros laikotarpiu. Pagrindinis šį optimizmo sumažėjimą parodantis klausimas respondentų nuomone, tai kad verslo sąlygų “geras” vertinimas krito nuo buvusio 30,8 iki 29,4 indekso reikšmės.

Pagrindinė valiutų pora pasiekusi 1,1148 palaikymo lygį formuoja pin-barą, kuris pagal esamą tendenciją rodo labiau tikėtiną augimo scenarijų. Šiuo metu artimiausias svarbesnis pasipriešinimas – 1,1300, yra šios savaitės pagrindinės valiutų poros numatomas kainos tikslas.

AUDNZD

Australijos ir Naujosios Zelandijos dolerio pora suformuoja pin-barą, kuris remiasi į šiuo metu pasipriešinimu tapusį 1,0542 lygį ir parodo tikėtinos meškų kritimo bangos tęstinumą. Artimiausias svarbesnis palaikymo lygis šiai porai – 1,0325. Naujosios Zelandijos vertę rytoj naktį 0:00 Lietuvos laiku galėtų paveikti Rezervinio Banko finansinio stabilumo ataskaita, todėl Azijos sesijos metu tikėtinas didesnis volatilumas.

GBPJPY

Svaro ir Japonijos jenos pora pasiekia 50,0 Fibonači korekciją, po kurios pasiekimo dažai sulaukiamas tendencijos prasitęsimas, šiuo atveju tikėtinas augimas iki buvusių viršūnių – 148,08 pasipriešinimo lygio.

15:30 Kanados BVP mėnesinė ataskaita, laukiamas 0,3% augimas.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x