Antradienis, 23 liepos, 2024

Valiutų rinkos apžvalga pagal Price Action 2015-02-23 d.

Sveiki, pradedame naująją darbo ir paskutinę žiemos savaitę ir pažiūrėkime, ką mums siūlo Forex rinka 2015-02-23 dienai.

GBP/USD

GBPUSDDaily

Svaras/Doleris išlaiko pozityvų nusiteikimą ir suformavo modelį Pin-baras. Modelis gražus ir pagal trendą. Gali būti, kad tai korekcijos pabaiga ir trendas tęs judėjimą toliau į viršų. Kažkokios rimtesnės atramos modelis neturi, todėl sandorius rekomenduojama atidarinėti atsargiai.

USD/CHF

USDCHFDaily

Doleris/Frankas po sausio 15 dienos košmariškos žvakės pamažu atgauna jėgas ir kyla, ir penktadienį pora suformavo modelį Išorinis baras. Modelis prieš trendą, todėl vargu ar pora rimčiau kris žemyn, greičiau tai laikina korekcija, po kurios pora toliau tęs kilimą į viršų.

USD/JPY

USDJPYDaily

Doleris/Jena taip suformavo gražų Pin-barą, kuris turi neblogą atramą ant 118.363 ir yra pagal trendą, todėl tikėtina, kad pora tęs kilimą bent iki 120.500 zonos.

EUR/JPY

EURJPYDaily

Gražų Pin-barą suformavo ir Euras/Jena. Didelis ir gražus modelis rodo, kad šios poros nenorima leisti žemyn, todėl tikėtinas bent laikinas judėjimas į viršų. Atrama praktiškai ant 135.000 lygio. Sandorius rekomenduojama atidarinėti pagal modelio taisykles.

GBP/JPY

GBPJPYDaily

Svaras/Jena arba dar kitaip “Ferrari” vadinama pora (dėl savo stipraus judėjimo), suformavo didelį modelį Pin-baras (modelio ilgis virš 200 punktų), kuriuo patvirtino savo pretenzijas kilti toliau ir šturmuoti naujas aukštumas. Artimiausias pasipriešinimas 187.000. Ši valiutų pora nėra rekomenduojama naujokams dėl savo didelio volatilumo (judėjimo).

GBP/CHF

GBPCHFDaily

Svaras/Frankas. Dar viena pora, nukentėjusi nuo Šveicarijos nacionalinio banko sprendimų, pamažu atsigauna ir formuoja korekcinio pobūdžio Išorinį barą. Jokios atramos modelis neturi. Taip pat modelis prieš trendą, todėl žemyn atidarinėti sandorių nerekomenduojama, tikėtina, kad tai korekcija.

EUR/NZD

EURNZDDaily

Dar viena, valiutų pora “lenktynininkė”, formuoja modelį Pin-baras. Modelis prieš trendą, nors ir turi atramą ant 1.50715. Ši valiutų pora nėra rekomenduojama naujokams dėl savo didelio volatilumo (judėjimo).

NZD/USD

NZDUSDDaily

NZD/USD išlaiko pozityvų judėjimą į viršų ir suformavo modelį Vidinis baras. Modelis turi silpną atramėlę ant 0.75000, todėl tikėtina, kad po šiokios tokios korekcijos, pora pratęs kilimą. Sandorius atidarinėti rekomenduojama atsargiai.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,416SekėjaiPatinka
1,840ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x