Ketvirtadienis, 23 gegužės, 2024

Valiutų rinkos apžvalga pagal Price Action 2015-03-11 d.

Labas vakaras! Nors Lietuvoje rytoj nedarbo diena ir daugelis galbūt jau ilsisi atsipalaidavę, Forex rinka juda ir labai smagiai skandiną mūsų eurą toliau 🙂 Pasižiūrėkime, ką mums rodo grafikai ir ko galima tikėtis rytoj, 2015-03-11 d.

GPB/USD

GBPUSDDaily

Įdomus svaro grafikas. Vakar suformavęs Vidinio baro modelį, kuris buvo korekcinis, svaras ir šiandien suformavo tokį patį modelį, tik šis modelis jau yra pagal trendą, beje, abu modeliai yra užvakar dienos motininėje žvakėje. Tikėtinas 1.50000 lygio testavimas.

USD/JPY

USDJPYDaily

Doleris stiprėja ne tik prieš eurą, bet ir prieš jeną ir pora šiandien testavo 122.000 lygį ir iškart atšokusi nuo lygio suformavo modelį Pin-baras. Modelis yra prieš trendą, todėl nuo sandorių rekomenduojama susilaikyti. Galima korekcija.

EUR/JPY

EURJPYDaily

Euras tendencingai silpsta ir prieš jeną, pora pramušė paskutinį palaikymą 130.000 ir suformavo Išorinio baro modelį, kuris sako, kad tikėtinas poros kritimas ir toliau.

EUR/NZD

EURNZDDaily

Euras silpsta ir prieš Naujosios Zelandijos dolerį. Šios poros grafikas rodo gražų Pin-baro modelį, einantį pagal trendą, turintį atramą 1.48195 ir rodantį tikėtiną tolimesnį poros kritimą.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x