Antradienis, 28 gegužės, 2024

Valiutų rinkos apžvalga pagal Price Action 2015-03-17 d.

Labas vakaras, keletas rekomendacijų rytdienai, 2015-03-17 d.

EUR/USD

EURUSDDaily

Pagrindinė Europos valiuta šiandien koregavosi ir suformavo modelį Vidinis baras. Gali būti korekcijos tęsinys, tačiau prieš trendą prekiauti nerekomenduotina. Kitas scenarijus – kainos kritimas pagal trendą toliau, tačiau pora nukrito pakankamai daug be didesnės korekcijos, todėl pardavimai irgi būtų rizikingi.

USD/JPY

USDJPYDaily

Doleris/Jena optimistiškai išlaiko bulių trendą ir vėl taikosi į 122.000 zoną. Šiandien galime matyti nedidelį Pin-baro modelį, todėl tikėtinas kainos kilimas pagal trendą. Tiesa, ypatingos atramos modelis neturi.

GBP/USD

GBPUSDDaily

Stipriai nukritęs svaras šiandien irgi koregavosi ir suformavo modelį Vidinis baras. Modelis jokios atramos neturi ir yra prieš trendą, todėl sandoriai nerekomenduojami. Slankieji vidurkiai rodo stiprų trendą žemyn, tačiau pora irgi reikia korekcijos. Stiprus psichologinis palaikymas yra ant 147.000.

USD/CAD 

USDCADDaily

Kanadietis demonstruoja pozityvų trendą į viršų ir suformavo nedidelį Pin-baro modelį, kuris yra ant 1.27340 palaikymo. Tikėtinas tolimesnis kilimas pagal trendą. Įdomu yra tai, kad mėnesiniame grafike (MN) galime stebėti modelį Išorinis baras (bulių), o kaina pasiekė 2009 metų maksimumus.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x