Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024

Binarinių opcionų sistema TRX 50

Sveiki, binarinių opcionų mėgėjai. Šįsyk straipsnis skirtas Jums, kuriame apžvelgsime vieną paprastą strategiją iš mums jau pažįstamo forumo binaryoptionsedge.com.

Ar esate atkreipę dėmesį į tai, kaip grafike piešiasi japoniška žvakė? Kaip formuojasi jos kūnas, šešėliai? Pasirodo, kad net tokie maži pastebėjimai gali padėti atrasti įdomius dėsningumus.

Strategija TRX 50 priskiriama paprastoms, tačiau tuo pačiu metu gerai veikiančioms binarinių opcionų strategijoms. Sistema nereikalauja nuolatinio grafikų stebėjimo, pakanka patikrinti signalą vieną kartą per valandą, arba dar paprasčiau, sekti specialaus indikatoriaus pranešimus.

Strategijos charakteristikos

Įdiegimas

žr. Kaip įdiegti indikatorių į terminalą Metatrader 4

Strategijos aprašymas

Ši prekybos strategija buvo kuriama remiantis valandinės žvakės aktyvumo pasikeitimais. Kaip žinoma, treideriai mėgsta lygius skaičius, dėl ko, pavyzdžiui, tendencijos dažniausiai keičiasi ant apvaliųjų lygių. Būtent todėl, įėjimai šioje sistemoje yra vykdomi lygiai :00 minučių, kai išmuša nauja valanda. Tačiau sprendimas dėl sandorio atidarymo yra priimamas prieš 10 minučių iki įėjimo. Tokiu būdu, rinkai lieka pakankamai laiko, kad dar kurį laiką judėti iš inercijos, vėliau judėjimas išsisemia ir įvyksta natūrali korekcija. Iš esmės, mes prekiausime H1 žvakės šešėlius, tačiau mažesniame laiko intervale.

Strategijos pagrindas – slankiųjų vidurkių indikatorius TRX. Šiuo atveju, yra naudojami du slankieji vidurkiai – vienas, einantis per žvakės maksimumus, kitas – per minimumus. Grafike tai atrodo kaip horizontalus kanalas, kažkuo primenantis Bolindžerio juostas. Sandorį reikia atidaryti tada, kai kaina pramuša viršutinę arba apatinę kanalo liniją.

Taigi, einamosios valandos :50 minučių, mes žiūrime, kur yra kaina. Jeigu žvakė yra už viršutinės TRX linijos, ruošiamės atidaryti opcioną Put. Jeigu kaina, atvirkščiai, yra po apatine kanalo linija, ruošiamės pirkti opcioną Call. Praėjus 10 minučių, įeiname į rinką su 30 minučių ekspiracija.

Reikia pažymėti, kad ši strategija pirmiausias buvo kuriama “fletinei” rinkai, tai yra tada, kai rinkoje yra mažiausias aktyvumas. Daugeliui valiutų tai bus Azijos sesijos periodas. Taip pat geriausi testavimo rezultatai buvo pasiekti su poromis EURUSD, USDCHF, AUDNZD ir EURCAD.

Strategijos autoriai nerekomenduoja prekiauti per svarbių naujienų publikacijas, kadangi netikėtai didelis judėjimas gali sugadinti gerą įėjimą. Todėl geriausiai sekti ekonominį kalendorių ir jeigu artimiausią valandą yra numatoma svarbi (raudona) naujiena  – į rinką nelendame.

Strategija numato ir papildomą variaciją – galima prekiauti kartu ir atvirkštine kryptimi. Tokiu atveju, mes į rinką įeiname iškart, kai gauname signalą ir įeiname į priešingą pusę (į pramušimo pusę). Ekspiracijos laiką geriausiai rinktis nedidelį, nuo 1 iki 10 minučių. Tai yra, mes atidarome du sandorius: pirmąjį ant pramušimo su nedidele ekspiracija, o antrąjį, tikintis korekcijos su 30 minučių ekspiracija.

Sandorių pavyzdžiai

Pirmas pavyzdys, kodėl neverta prekiauti trendinėje rinkoje. Stiprūs trendiniai judėjimai ant GBPJPY labai apsunkina prekybą, kadangi korekcijos yra per trumpos ir šiuo atveju abu opcionai užsidarė nuostolingai. Būtent todėl, ši strategija tinka žemo aktyvumo rinkoje.

Antrasis pavyzdys – naktinė prekyba su EURUSD. Pirmieji du sandoriai praėjo beveik idealiai, o trečiajam pritrūko 5 minučių, kad užsidaryti pelningai. Būna, kad atsitinka taip, kad sandoris užsidaro su nuostoliu, jeigu grįžtamasis potencialas jau buvo išnaudotas, būtent tai mes ir matome grafike žemiau.

Trečiasis pavyzdys mums rodo, kad atidarant pirmąjį sandorį verta buvo palaukti 10 minučių. Jeigu mes būtume opcioną anksčiau, sandoris būtų užsidaręs nuostolingai. Nežiūrint to, pagal strategijos taisykles abu Call opcionai užsidarė pelningai.

Išvadų aptarimas

Jeigu ieškojote paprastos, bet veikiančios binarinių opcionų strategijos, tai ši “50-ies minučių” strategija gali tapti geru pagalbininku Jūsų kasdienėje prekyboje. Vienas dalykas, ką reikia suprasti, kad strategija turi būti naudojama pagal paskirtį, o būtent, fletinėje rinkoje (kai vyksta šoninis judėjimas). Prekyba trendiniuose judėjimuose gali sugadinti tiek galutinį rezultatą, tiek ir bendrus įspūdžius apie sistemą.

Ši strategija išnaudoja rinkos neefektyvumus, priklausančius nuo laiko. Galite taip pat paeksperimentuoti su kitais įėjimo laikais, galbūt, pasieksite kitų rezultatų. Svarbiausia, pasak strategijos autorių, yra suprasti sistemos logiką ir kaip veikia rinkos “atmintis”.

Atsisiųsti strategijos TRX 50 failus

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

2 KOMENTARAI

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Comments
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vytas Savas
Vytas Savas
2017-02-02 21:40

Manau,kad laiko intervalas yra m5.

Mykolas
2017-02-02 22:19
Atsakyti į  Vytas Savas

Taip, klaidelė, dėkui.

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

2
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x