Trečiadienis, 6 liepos, 2022
spot_img

„FastOrder“ – geras įrankis darbui su atidėtais orderiais

Sveiki visi! Kaip visi žinome, dabartiniame terminale Metatrader 4 (nuo 500 versijos), yra puiki funkcija, leidžianti prekiauti vienu mygtuko paspaudimu, kas labai palengvina prekybos procesą. Tačiau išstatyti atidėtus orderius, kaip ir anksčiau, nėra patogu ir naujokams dažnai sudėtinga. O dar reikia apskaičiuoti pozicijos dydį….

Taigi, į pagalbą prekiautojui pasitelksime „FastOrder“ – pagalbininką, kuris darbą su atidėtais orderiais pavers lengvu, greitu ir komfortišku užsiėmimu!

Instaliavimas

instaliavimas

„FastOrder“ yra padarytas kaip robotas ekspertas (pats jis neprekiaus), todėl instaliuojamas kaip ir bet koks kitas robotas. Jei esate naujokas, skaitykite instaliavimo instrukciją.

FastOrder naudojimas

Mygtukai

FastOrder susideda iš 6 mygtukų (jei įjungta PLines). Mygtukų aprašymus skaitykite žemiau.

Mygtuko paspaudimas atliks veiksmą, susijusį su konkrečiu mygtuku, bet kartais mygtukas bus pilkos spalvos, kas reikš, kad jis tuo metu negali būti panaudojamas, nes nėra jokios loginės reikšmės. Pavyzdžiui, jei pas jus nebus atidarytų pozicijų, jūs negalėsite paspausti „Close“. Jis bus pilkos spalvos.

Atidėtų orderių linijos (PLines):

FastOrder screenshot1

Spauskite šį mygtuką, jei norite, kad FastOrder nubrėžtų linijas atidėtų orderių valdymui. Matysite įėjimo liniją, kurios pagalba galėsite atidaryti poziciją. Šis mygtukas bus aktyvus tada, kai grafike nebus jokių linijų ir nebus atidarytas nei vienas sandoris. Taip pat mygtukas nebus matomas, jei Show Pending (rodyti atidėtus orderius) bus nustatyta „False“.

Rinkos orderių linijos (Lines):

FastOrder screenshot2

Spauskite šį mygtuką, jei norite, kad FastOrder nubrėžtų linijas rinkos orderiui. Šis mygtukas bus aktyvus tada, kai grafike nebus jokių linijų ir nebus atidarytas nei vienas sandoris.

Paslėpti (Hide):

FastOrder screenshot3

Spauskite šį mygtuką, jei norite grafike paslėpti atidėtų orderių (PLines) ir rinkos orderių (Lines) linijas. Šis mygtukas bus aktyvus tada, kai grafike bus įjungtos atidėtų orderių  linijos (PLines) ir rinkos orderių linijos (Lines).

Pirkimas:

FastOrder screenshot4

Spauskite mygtuką Buy, jei norite atidaryti pirkimo orderį. Jei atidėtų orderių linijos (PLines) aktyvios, jūs galėsite atidaryti atidėtą orderį. Jei aktyvuota (Lines) linijos, galėsite atidaryti rinkos orderį. Jei linijos neaktyvios, galėsite atidaryti rinkos orderį su linijomis TP (Take Profit) ir SL (Stop Loss). Šis mygtukas bus aktyvus tada, kai grafike bus įjungtos atidėtų orderių (PLines) ir rinkos orderių (Lines) linijas ir linijos bus išdėstytos eilės tvarka, kad atidaryti pirkimo poziciją (TP [Take-Profit] > Entry [įėjimo taškas] >SL [Stop-Loss]).

Pardavimas:

FastOrder screenshot5

Spauskite mygtuką Sell, jei norite atidaryti pardavimo orderį. Jei atidėtų orderių linijos (PLines) aktyvios, jūs galėsite atidaryti atidėtą orderį. Jei aktyvuota (Lines) linijos, galėsite atidaryti rinkos orderį. Jei linijos neaktyvios, galėsite atidaryti rinkos orderį su linijomis TP (Take Profit) ir SL (Stop Loss). Šis mygtukas bus aktyvus tada, kai grafike bus įjungtos atidėtų orderių (PLines) ir rinkos orderių (Lines) linijas ir linijos bus išdėstytos eilės tvarka, kad atidaryti pardavimo poziciją (TP [Take-Profit] > Entry [įėjimo taškas] >SL [Stop-Loss])

Uždaryti poziciją:

FastOrder screenshot6

Spauskite Close, jei norite uždaryti atidarytą poziciją arba atidėtą orderį. Mugtukas bus atkyvus tada, kai bus nors viena atidaryta pozicija arba atidėtas orderis.

Linijų valdymas

Kartais FastOrder linijose galima susipainioti. Rekomenduojama vienu metu turėti daugiausiai tris aktyvias linijas (neskaitant bet kokių linijų, kurias pažymėjote patys savarankiškai). Jei nustatysite parametro Show Legend reikšmę „True“, viršuje, kairėje grafiko pusėje matysite linijų sąlygų reikšmes. Šiaip pasinaudojus FastOrder kelias dienas įprasite ir darbas su linijomis taps itin lengvas.

Paspaudę atidėtų orderių mygtuką (Pending Lines), pamatysite TP (Take-Profit) liniją (mėlynos spalvos), SL (Stop-Loss) liniją (raudonos spalvos) ir įėjimo liniją (rožinė-purpurinės spalvos).

Linijos išdėstomos tokia tvarka: TP linija yra aukščiau, o SL linija yra žemiau įėjimo linijos, kuri yra per vidurį. Tai yra teisinga linijų konfigūracija pirkimo pozicijos atidarymui. Norėdami matyti teisingą konfigūraciją pardavimui, jums tereikia sukeisti vietomis TP ir SL linijas. Du kart paspauskite TP liniją ir patraukite ją į reikiamą vietą, paskui du kart paspauskite SL liniją ir patraukite ją į reikiamą vietą. Pasirinkite įėjimo liniją, paspauskite ant jos ir patraukite į norimą vietą. Dabar galite spausti mygtuką Buy arba Sell ir atidaryti atidėtą orderį kartu su pasirinktais SL ir TP lygiais.

Mygtukas Buy bus aktyvus tuo atveju, jei TP linija bus aukščiau įėjimo linijos, o įėjimo linija aukščiau SL linijos. Mygtukas Sell bus aktyvus tuo atveju, kai SL linija bus aukščiau įėjimo linijos, o įėjimo linija aukščiau TP linijos. Orderio dydis bus atitinkamas pasirinktai rizikai, kurią patys nusistatysite. Po orderio aktyvavimo linijos dings, o TP ir SL valdymui galėsite naudoti standartines MT4 funkcijas.

Lines mygtuko aktyvacija vyksta analogišku būdu, išskyrus, kad nebus atidėtų orderių įėjimo linijos. Po TP ir SL linijų perkėlimo į reikiamas vietas, paspaudę Buy arba Sell mygtuką, atsidarys rinkos orderis pagal einamąją kainą su jūsų nustatytais TP ir SL bei pasirinktu loto dydžiu. Vėlgi, mygtukas Buy bus aktyvus tada, kai TP linija bus aukščiau einamojo rinkos lygio, o SL linija žemiau. Analogiškai ir su Sell mygtuku.

„FastOrder“ nustatymų aprašymas

fastorder nustatymu aprasymas

  • Risk Percentage — procentas nuo Jūsų sąskaitos, kuriuo rizikuosite viename sandoryje. Jis bus paskaičiuotas automatiškai, priklausomai nuo to, kokią riziką  nustatysite. Rekomenduojama nustatyti nuo 1% iki 3%.
  • Show Pending – Jei atidėtų orderių nenaudosite, pasirinkite “False”, kad nerodytų atidėtų orderių linijų “Plines”. Pasirinkdami “True”, grafiko viršuje visada matysite mygtuką “Plines”.
  • Confirm Orders — Jei pasirinksite „True“, tai prieš kiekvieno orderio atidarymą atsiras langelis, kuris prašys patvirtinti vykdymą. Tai yra tam, kad išvengti atsitiktinio orderių atidarymo. Jei bus „False“, orderių tvirtinti nereikės ir paspaudę Buy arba Sell, iškart įeisite į rinką.
  • Bar Count Down — Jei „True“, matysite atgalinį laiko skaičiavimą, kiek liko iki einamosios žvakės uždarymo.
  • Display Status — Dešinėje grafiko kampe matysite atidėtų ir rinkos oredrių statusą. Tai informacija apie potencialų pelną arba nuostolį.
  • Show Legend — Jei „True“, matysite nustatytų linijų reikšmes; viršuje, kairėje pusėje matysite kainas, kuriomis išstatytos jūsų linijos.
  • Magic Number — Tai skaičiai, kuriuos naudoja FastOrder, kad atsekti savo orderius. Rekomenduojama palikti skaičius pagal nutylėjimą (11175875), jei jie nekonfliktuos su kitais robotais (jei juos naudosite).

Atsisiųsti įrankį FastOrder

8 KOMENTARAI

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Comments
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Gytis
Gytis
2014-10-30 09:51

Sitas EA labai naudingas, bet deja neilgai panaudojus, pradejo metyti Notification'us "This version of the EPIC has expired. Please download the latest version – Date2014.10.30" kiekvienakart uzloadinant profile'a, kas ganetinai nervina… Gal turi, Mykolai, naujesne versija ar patarima kaip ta lentele isjungt?

$$$
$$$
2014-09-05 19:39

Cia ne y tema, bet gal galetum paimti kartais kokia pora valiutu ir apzvelgti pirkimo/pardavimo galimybes? Padaryti video su grafiko analize pritaikant kokia strategija.

JoJo
JoJo
2014-09-23 03:26
Atsakyti į  $$$

Kaip tik i tema, dabar tik snekama kaip REIKETU prekiauti, bet realiu rezultatu neparodo. Manau naujokam butu idomu pamatyt kaip, tai veikia.

Profit
Profit
2014-09-04 20:43

Geras dalykas.

Kada Mykolai pasidalinsi savo naudojama strategija? Bent abstrakciai, butu idomu suzinot kaip atrodo rimtesne strategija.

Profit
Profit
2014-09-05 08:37
Atsakyti į  Mykolas

Ar esi visa Price action cia aptares ar tik pagr setupus?

Prisijunk

2,331SekėjaiPatinka
1,520ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

8
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x