Antradienis, 28 gegužės, 2024

Forex rinkos analitika 2015-11-11 d.

Sveiki, pasižiūrėkime, kokia situacija valiutų rinkoje šiandien bei ko galima būtų tikėtis rytoj, 2015-11-11 d.

Kaip ir buvo tikėtąsi, po nedidelio atokvėpio, JAV doleris stiprėja toliau: dolerio indeksas sugrįžo link penktadieninių maksimumų – 99.40 zonos. Amerikietiškos valiutos perspektyvos šią savaitę atrodo gana džiugios, todėl rekomenduojama pirkti dolerį po korekcinių judėjimų. Ketvirtadienį kalbės nemažai FRS narių, kurių komentarai gali “išmušti” dolerį iš vėžių, o penktadienį svarbios naujienos bus mažmeninės rinkos pardavimai – čia prognozės yra vienareikšmiškai pozityvios.

EUR/USD

EURUSDDaily

Pagrindinė valiutų pora pramušė palaikymą 1.0700 ir aktyviai tęsia kritimą. Dabar rinka gali taikytis į 1.0650 artimiausiu metu, po to gali sekti bulių korekcija, prieš 1.0500 testavimą. Rekomenduojama pardavinėti porą visais EUR/USD kilimo atvejais. Rinkoje kalbama, kad ECB gali sumažinti depozitų palūkanų dydžius, todėl meškų tendencija gali išlikti. Ketvirtadienį paklausysim ECB vadovo M. Draghi komentarų.

GBP/USD 

GBPUSDDaily

Svaras jaučiasi kiek geriau nei euras, dėka EUR/GBP kross kurso kritimo. Svaras pakilo link 1.5100 ribos (spalio pradžios minimumai) ir sustingo, matyt, belaukdamas užimtumo duomenų iš Didžiosios Britanijos trečiadienį. Oficiali prognozė yra pozityvi, tačiau Barclays banko ekspertai spėja: yra didelė rizika, kad uždarbio augimo tempai sulėtės. Jei vistik statistika bus gera, ji turėtų išprovokuoti GBP/USD šuolį į viršų, tačiau pasipriešinimas 1.5200 bus stiprus. Meškų tendencija link 1.5000 išlieka kaip vidutinio laikotarpio tikslas.

AUD/USD

AUDUSDDaily

Valiutų pora AUD/USD šiuo metu testuoja palaikymą 0.7020. Grafike formuojasi Vidinis baras, einantis pagal trendą žemyn, todėl tikėtina, kad AUD/USD kritimas tęsis. Lauksime statistikos iš Kinijos apie pramoninę gamybą ir investicijas trečiadienį ryte. bet koks mažiausias pablogėjimas turėtų išprovokuoti poros kritimą pagal trendą žemyn. Sekantis rimtesnis palaikymas – 0.6900.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x