Ketvirtadienis, 18 balandžio, 2024

Prekybos strategijų instaliavimo instrukcija Metatrader 4 terminale

Ši instrukcija yra skirta toms strategijoms, kurių komplekte (archyve) yra kokie nors failai, nes jei strategija paremta, pavyzdžiui, japoniškų žvakių kombinacijomis (nėra jokių indikatorių), tai nieko instaliuoti nereikia 🙂

Instrukcija

1. Jūsų kompiuteryje turi būti atsiųstas ir instaliuotas prekybos terminalas Metatrader 4.

2. Žiūrim, kokie failai yra kartu su strategija. Paprastai tai būna indikatoriai, šablonas ir kartais pagalbiniai robotai, tačiau dažniausiai visi jie yra papkėje MQL4.

Atsidarome terminalą Metatrader 4, spaudžiame Failas, tada spaudžiame Open Data Folder ir ten kopijuojame mūsų atsisiųstus failus (bylą MQL4), sutinkame su visais pakeitimais. Terminalą išjungiame ir įjungiame iš naujo (perkrauname).

Viskas!

Taip pat dažnai prie strategijos būna jos grafiko šablono failas, su plėtiniu .tpl, jį reikia nukopijuoti į papkę Templates, kurią rasite atsidarę Open Data Folder.

3. Dar vienas momentas, kurį reikia patikrinti – ar teisingai sudėtos varnelės terminalo Expert Advisors langelyje. Atidarome terminalą Metatrader 4, spaudžiame Įrankiai (Tools)> Parinktys (Options) ir langelyje Ekspertai Patarėjai (Expert Advisors) pažymime varneles, kaip parodyta žemiau.

strategiju instaliavimas langelis expert advisors

4. Langelyje “Rinkos laikrodis” (Market Watch) spaudžiame dešinį pelės mygtuką ant tos valiutų poros, kuriai skirta strategija ir renkamės “Grafiko langas” (Chart Window).

grafiko langas

Pastaba: jei langelyje “Rinkos laikrodis” reikiamos valiutų poros neradote, pabandykite ant langelio paspausti dešinį pelės mygtuką ir pasirinkite “Rodyti visus” (Show All).

5. Dabar mums reikia pakeisti grafiko laiko intervalą (Time frame), kuris yra rekomenduojamas pagal duotą strategiją. Spaudžiame ant pasirinkto grafiko dešinį pelės mygtuką, pasirenkame Laiko periodai (Timeframes) ir reikiamą periodą pvz. dieninį (D1)

laiko intervalai

6. Jeigu kartu su strategija komplekte yra šablonas – spaudžiame ant pasirinkto grafiko dešinį pelės mygtuką, pasirenkame Šablonai (Template) > Šablono pavadinimas.

sablonai

Viskas. Sistema paruošta darbui.

7. Jei pagal strategiją numatyta prekyba su keliomis valiutų poromis, kartojame 4-6 punktus ant kiekvieno reikiamo grafiko.

Sėkmės!

2 KOMENTARAI

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Comments
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Mykolas
Mykolas
2013-02-25 13:39

svarbu yra ką užkasinėt 🙂 o paskui gali ir neberast, kaip buratinas 😀

Viktoras Avgulis
2013-02-25 13:16

Instrukcija Nr.2

Imam lopeta ir slokeli su plastmasiniu dangteliu, atmatuojam nuo tvoros 5 metrus tada metra į kairę, 2 į dešinę, kasam 1 metro duobute, įdedam, užkasam, ant viršaus uždedam akmenį 😛

Prisijunk

2,399SekėjaiPatinka
1,810ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

2
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x