Šeštadienis, 25 gegužės, 2024

Valiutų rinkos apžvalga 2017-07-26

AUDUSD

Australijos ir JAV dolerio pora po staigaus augimo sulėtėjo ir pradėjo formuoti galimą vėliavos modelį (modelio charakteristika pristatyta žemiau). Taigi pasikoregavus kainai (pasiekus C bangos tašką) tikėtinas tolimesnis augimas link aukščiau esamo 0,8070 pasipriešinimo lygio pažymėto D tašku. Svarbią rolę šios poros krypčiai turi rytojaus (2017-07-26) Australijos infliacijos rodikliai. Pastarieji turėtų būti žinomi jau 04:30 Lietuvos laiku, o pagal pirmines prognozes infliacija išsilaiko nepakitusi. Tai, tiesa, optimistinis požiūris, nes iš šalies vidaus rodiklių rezultatų galimas ir smukimas nuo buvusios 0,5% reikšmės iki 0,4%, ir toks rezultatas paspartintų poros kritimą link C taško. 06:05 numatoma Australijos Rezervinio Banko vadovo P. Lowe kalba. JAV taip pat 21:00 numato svarbų ekonominį įvykį – FOMC pranešimą. Kadangi tikimybė, kad paliks galioti 1,25% palūkanų normų dydis yra vertinama kone 97%, todėl didesnį volatilumą galėtų sukelti tik nenumatytas FOMC monetarinės politikos pranešimas. Tačiau kaip šiuo metu jaučiasi JAV doleris ?

Vėliavos modelis

JAV dolerio indeksas (DXY)

Nagrinėjant JAV dolerio indekso grafiką matome dominuojančią meškų jėgą, tačiau tiek vakar, tiek ir šiandien matome besiformuojančias nedidelio kūno, palyginus su šešėliais, žvakės. Tai panašu į Pin-baro / doji grafinius modelius. Tačiau toks pin-baras ar doji modelis prieš dominuojančią jėgą atrodo kaip uždraustas vaisius, kuris nors ir turi nemažą potencialą, tačiau dažnai yra labai rizikingas. Taigi ką daryti? Na, dar savaitės apžvalgoje pristačiau galimą JAV dolerio stiprėjimo scenarijų, kuris besiformuojant tokioms žvakėms labai tikėtinas, tačiau reikėtų sulaukti patvirtinimo, o būtent stipresnio kainos pajudėjimo į viršų prieš matomą tendenciją.

GBPAUD

Svaro ir Australijos dolerio pora šiuo metu atvaizduoja juntamas emocijas rinkose. Nors lokalus poros tendencingumas šiuo metu – smunkantis, tačiau rytdienos JK ekonominiai rezultatai gali pakeisti šią situaciją. 11:30 Lietuvos laiku bus skelbiama Didžiosios Britanijos preliminari GDP (bendrojo vidaus produkto) ketvirtinė ataskaita. Nors ankstesnioji ataskaita smuko iki 0,2%, tačiau tikimąsi, kad bus pasiektas 0,3% augimas. Remiantis CBI (Britų industrinės konfederacijos) duomenimis JK gamybos rodikliai pastarąjį ketvirtį augo greičiausiu tempu nuo pat 1995, įdarbinimas taipogi pagerėjo, todėl tikimąsi stipraus ketvirtinio augimo. Panašu, kad geros naujienos galėtų porą paskatinti kilti link 1,6777 pasipriešinimo ar bent jau 1,6565 kainų lygio – buvusio Fibonači korekcinio lygio.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

 

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x