Jena atnaujino 4 mėnesių minimumus, svaras ir euras – vos laikosi

USDJPY

Jena atpigo prieš dolerį beveik iki pačio žemiausio keturių mėnesių minimumo, po to, kai Filadelfijos verslo aktyvumo indeksas viršijo prognozes. Indekso augimas nemenkas – 34.4 punktai prieš prognozuotus 21.0.

USD/JPY tęsia kilimą pagal trendą ir ketvirtadienį išaugo 0.4% iki 110.85 ir pasiekė sausio 23 d. kainas. Dabar investuotojai tikisi, kad FRS pakels dolerio palūkanų normą, kad sulaikyti infliaciją, tuo tarpu, kai kiti centriniai bankai atideda monetarinės politikos griežtinimą.

GBPUSD

GBPUSD tęsia prekybą santykinai siaurame koridoriuje, išlikdama žemiau 200-dieninės SМА ties 1.35165, tačiau išlieka aukščiau Fibo lygio 38.2%, kuris praeina ties 1.3463.

9 iš10 paskutinių prekybos sesijų eigoje, pora buvo prekiaujama į abi 200SMA puses, periodiškai bandydama pakilti aukščiau (išskyrus vakar dieną).

1.3450-59 matyti daug pikinių minimumų ir kartu su Fibo 38.2% lygiu ties1.34631, visa ši zona (1.3450-63) atrodo kaip stiprus pagrindas, kurį pramušti bus reikalingas nemenkas meškų impulsas.

Tuo tarpu 200SMA išlieka lygiu, kurį buliams būtina pramušti, norint išlaikyti kontrolę savo rankose.

EURUSD

Euras atrodo labai silpnai ir vėl formuoja nedidelį Pin-barą pagal trendą žemyn.

Strategai iš banko Scotiabank mano, kad tie, kurie pardavinėja USD, gali turėti didelių problemų, nes pora gali greitai patestuoti 1.1715 lygį.

„EURUSD patiria spaudimą dėl JAV obligacijų pelningumo, o tai sukelia spredų pelningumo didėjimą tarp Europos ir Amerikos vertybinių popierių (spredas pagal 2-metų obligacijas padidėjo iki rekordinių reikšmių 316p.).

Jeigu jūs užimate meškų pozicijas su USD, tai dabartinėse sąlygose tai tampa didele problema, ir trumposios pozicijos su doleriu kainuoja labai brangiai.

Dabartiniu metu, euras nerodo jokių apsisukimo ženklų, nors artimiausioje perspektyvoje jo pardavimo tempai gali sulėtėti. Dienos prekyboje, poros perspektyvos gali pagerėti tik tuo atveju, jei EURUSD pakils aukščiau 1.1835, tačiau iš viso ko matyti, kad pora ruošiasi testuoti 1.1715“ –  teigia ekspertai iš Scotiabank.

Pagarbiai, Mykolas

Spekuliantas.com

Print Friendly, PDF & Email