Antradienis, 28 gegužės, 2024

Binarinių opcionų strategija “Antigravitacija” – paprasta ir efektyvu

Sveiki, mielieji draugai! Pagrindinis tikslas prekiaujant binariniais opcionais yra teisingai nustatyti kryptį, kurios link judės kaina. O kryptį geriausiai yra nustatyti remiantis į svarbiausią dalyką – kitų treiderių elgesį. Čia mums padės Price Action  elementai, kurių pagrindu yra sukurta strategija “Antigravitacija“, skirta prekiauti binariniais opcionais.

Šioje apžvalgoje mes išnagrinėsime pagrindinius sistemos principus, sandorių pavyzdžius ir kitas rekomendacijas.

Strategijos charakteristikos

  • Platforma: bet kokia
  • Valiutų poros: bet kokios
  • Laiko intervalas: H1-H4
  • Opciono trukmė: priklausomai nuo sąlygų
  • Prekybos laikas: visą parą
  • Rekomenduojami brokeriai: IQ OptionsBinary.com

Rekomenduojama susipažinti 

Strategijos esmė

strategija antigravitacija

Pirmas žingsnis, kurį darysime – braižysime palaikymo ir pasipriešinimo lygius pagal žvakių šešėlius ir jų kūnus. Tikslas – sukurti dvi zonas – perpardavimo ir perpirkimo, kurias pasiekus, mes atidarinėsime sandorį.

perpirkimo perpardavimo zonos

Sekantis žingsnis, kurį reikia atlikti – tai paskaičiuoti, kiek vidutiniškai žvakių suvaikšto nuo vieno lygio iki kito (nuo kanalo pradžios iki pabaigos).

Šiame pavyzdyje (paveikslėlis žemiau), tam, kad kainai grįžti nuo pasipriešinimo lygio (viršaus) iki palaikymo (apačios), prireikė 20 žvakių, o kad grįžti atgal – 10 žvakių. Reiškia, vidutiniškai bus (20 + 10) / 2 = 15 žvakių. Ekspiracijos periodą renkames maždaug tokios trukmės, kiek prireiks vidutiniškai žvakių “suvaikščioti” link kito lygio – šiuo atveju, kadangi gavome 15 valandinių (H1) žvakių,  mums prireiks ekspiracijos nuo 10 iki 18 valandų.atstumas zvakemis tarp lygiu

Na, o toliau viskas paprasčiau – kai tik kaina pasiekia ir atsispiria nuo pasipriešinimo lygio – atidarome Put sandorį, o kai tik pasiekia ir atsispiria nuo palaikymo lygio – atidarome Call sandorį.

Jeigu nėra svarbių finansinių naujienų, kainos judėjimo greitis praktiškai nesikeičia ir išlieka santykinai stabilus. Tai paaiškinama tuo, kad rinkoje yra pastovus paraiškų orderiams kiekis, kurį teikia treideriai per tam tikrą laikotarpį. Be abejo, šie duomenys kinta, todėl kartas nuo karto rekomenduotina žvakių atstumus perskaičiuoti.

Taigi, strategijos algoritmas toks:

  1. Atsidarome grafiką ir susibraižome palaikymo / pasipriešinimo lygius, kad gautume kanalą (jei neišeina nubraižyti kanalo, imame kitą valiutų porą ar instrumentą)
  2. Paskaičiuojame vidutinį atstumą žvakėmis.
  3. Paskaičiuojame ekspiracijos laiką.
  4. Put sandorį atidarome nuo pasipriešinimo lygio, o Call sandorį – nuo palaikymo.

Pastaba – jeigu kaina pasiekė kažkurį iš lygių – iškart sandorio neatidarome – palaukiame bent vienos priešingos žvakės, kuri patvirtins atšokimą nuo lygio. Taip mes apsisaugome nuo atvejų, kai kaina prakerta lygį ir nebegrįžta.

Išvados

isvados strategija antigravitacija

Ši gana paprasta strategija leidžia mums daryti sąmoningus įėjimus į rinką ir ženkliai padidinti pelningų sandorių procentą, prekiaujant binariniais opcionais. Svarbu atsiminti, kad strategijos pelningumas nėra šimtaprocentinis, bet nuostolingi sandoriai didelės reikšmės neturi. Viena, kas yra svarbu, tai sistemos rodikliai praėjus tam tikram prekybos laikotarpiui ir čia procentas visada viršyja 50%, kas įrodo sistemos pranašumą. Tačiau esu įsitikinęs, kad įvaldę ir supratę jos esmę, Jūs pasieksite daug geresnių rezultatų.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

1 KOMENTARAS

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Comment
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Romas
Romas
2016-01-15 23:16

Puikūs straipsniai,Mykolai! Kiekviena kartą atrandu kazka naujo ir idomaus 🙂 Dziaugiuos, kad yra tokiu zmoniu, padedanciu tobulet ir kopti laipteliais auksciau 🙂

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

1
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x