Ketvirtadienis, 8 birželio, 2023

Kaip prekiauti kriptovaliuta Dash

Šis turinys rodomas tik prenumeratoriams

Prenumeruokite, kad atrakintumėte šį turinį.

Sveiki, mielieji skaitytojai, valiutų prekiautojai! Su Naujais Metais!

Ne paslaptis, kad praėjusiais metais didžiausias “trendas” finansų pasaulyje buvo kriptovaliutos. Tikėtina, kad ir 2018 metai nebus išimtis ir apie kriptovaliutas girdėsime dažnai. Šioje apžvalgoje – kriptovaliuta Dash: susipažinsime, kas tai per kriptovaliuta, kokie jos techninės analizės ypatumai, strategijos ir svarbūs prekybos niuansai su šiuo instrumentu.

Dash — alternatyvi kriptovaliuta

Dash projektas iš pradžių buvo žinomas pavadinimu XCoin, tačiau beveik iškart buvo pervadintas į Darkcoin. Pavadinimas Dash (DSH) įsitvirtino tik po metų. Dash įeina į 10 pačių perspektyviausių kriptovaliutų, ir kaip daugelis kitų altkoinų, palaiko anonimiškumo, saugumo ir greitų transakcijų idėjas.

Šio altkoino įkūrėjas – Evanas Duffildas, labiausiai siekė užtikrinti transakcijų anonimiškumą ir bendrą tinklo saugumą. Šiems tikslams pasiekti į protokolą buvo įvesta 11 kriptografinių algoritmų, ko pasėkoje gimė charakteringas pavadinimas — algoritmas X11.

Dash anonimiškumą užtikrina įdiegtas transakcijų mikseris. Ši funkcija vadinasi Darksend ir pajungiama atskirai. Taip pat, kartu galima nurodyti raundų ir monetų sumaišymo kiekį. Tai reikšmingai apsunkiną transakcijos šaltinio inžinerinio reverso procesą ir kartu su siuntėjo realaus IP paslėpimu, sukuriamas pakankamai stiprus anonimiškumo lygis.

Dar vienas iš malonių valiutos ypatumų — technologija InstantX, leidžianti atlikti greitas, momentalias transakcijas. InstantX atveju, transakcijos vykdomos per 10 atsitiktinių tarpininkų, vadinamų “master nodais”. Tokiu būdu, skirtingai nei Bitkoino atveju, transakcijos laukimas sumažėja iki keleto sekundžių.

Iškart po valiutos paleidimo buvo aptikta rimta problema (klaida), kuri leido atlikti momentinį mainingą (kriptovaliutos išgavimą). Klaida buvo ištaisyta po dviejų parų. Tam momentui jau buvo išgauta apie 30% viso kriptovaliutos kiekio. Bendrai, kaip ir Bitkoino atveju, mainingo sudėtingumas auga eksponcialiai. Šiam momentui yra išgauta apie 7 mln. monetų iš 18.

Kur žiūrėti Dash grafikus?

Prekybą Dash kriptovaliuta per MetaTrader terminalą suteikia brokeris NPBFX. Čia standartinio kontrakto dydis yra lygus 10 valiutos vienetų, o minimalus lotas — 0.1. Atkreiptinas dėmesys, kad porai DSHUSD suteikiamas petys 1:5, todėl sandoriui su 0.1 loto prireiks apie 120$ užstato.

Taip pat Dash kotiruočių grafiką galima žiūrėti TradingView servise, įvedus tikerį — DASHUSD (beje, grafiką galima atsidaryti ir per mūsų portalą, skyrelyje Interaktyvūs grafikai). Šiame servise galima rasti kotiruotes iš visų pagrindinių aikštelių, kuriose prekiaujama Dash kriptovaliuta. Grafike žemiau, Dash kotiruočių pavyzdys iš biržos Kraken.

Prekybos strategijos

Globalus Dash trendas – griežtai į viršų. Per paskutinius metus kursas išaugo daugiau kaip 50 kartų ir šiuo metu yra devintoje vietoje pagal kapitalizacijos parametrus. Tuo pačiu metu, Dash rinkos vertė gerokai viršija jos artimiausius konkurentus — Monero ir ZCash, kurių darbo algoritmas yra labai panašus.

Prekybai geriausiai tinka dieninis laiko intervalas, prekiauti mažesniuose logikos mažai – didelis volatilumas porą daro mažai pritaikomą analizei pagal techninius indikatorius ir Price Action metodiką.

Neblogai veikia apvalieji kainos lygiai. Atkreipkite dėmesį į lygius, kurie lygūs 100 – juos kaina nuolat testuoja, kas matyti iš charakteringai ilgų žvakių uodegų ties horizontaliomis linijomis.

Periodiškai DSHUSD grafike formuojasi įvairios grafinės formacijos. Pavyzdžiui, modelis “Siaurėjantis trikampis” gerai veikia pramušant jo ribas, tačiau įėjimui geriau naudoti dar papildomą patvirtinimą, pavyzdžiui, apvalaus lygio pramušimą.

Neblogai veikia Fibonači lygiai. Kaina beveik visada atšoka nuo 61.8% lygio. Tai leidžia daug tiksliau suprognozuoti korekcijos pasibaigimo momentą, kad įeiti į rinką pagal geresnę kainą.

Fibonači tinklelį galima uždėti praktiškai ant kiekvieno bangos lygio, ir gautas rezultatas gana tikėtas ir vienodas.

Didžiulę įtaką Dash kotiruotėms daro fundamentalusis faktorius. Pavyzdžiui, naujienos apie mokėjimo priėmimų infrastruktūros plėtrą, o konkrečiau, partnerystės susitarimą su mokėjimo tarnyba BlockPay, itin teigiamai įtakojo Dash kursą.

Dash projekto komanda taip pat nesnaudžia ir pati stimuliuoja augantį susidomėjimą šia valiuta. Kaip pavyzdys, kriptovaliutos reklama buvo pastebėta vienos amerikiečių oro linijų kompanijos lėktuvo salone – tai gana retas dalykas, paprastai yra apsiribojama reklama internete. Gali būti, kad tokiu būdu projekto autoriai bando užkariauti auditorijos lojalumą, kuri visiškai neturi nieko bendra su kripto-piniginėmis.

Išvados

Kriptovaliuta Dash – perspektyvus ir aktyviai besivystantis projektas, kurio kapitalizacija įeina į didžiausių kriptovaliutų penketuką pasaulyje. Idėjos, įgyvendintos Dash pamatuose, santykinai nėra naujos, tačiau atitinka visoms tendencijoms ir kripto-bendruomenės pageidavimams. Kartu su tuo, Dash yra įdomus ir kaip prekybinis instrumentas, kadangi leidžia dirbti pagal klasikines ir jau “atgyvenusias” taktikas, be būtinybės kurti kažką kardinaliai naujo.

Pagarbiai, Mykolas

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,366SekėjaiPatinka
1,650ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x