Šeštadienis, 15 birželio, 2024

Kaip testuoti binarinių opcionų strategijas istorijoje ?

Sveiki, mielieji skaitytojai, binarinių opcionų mėgėjai! Naujokai dažnai susiduria su tokia problema: turi lyg ir visiškai veikiančią prekybos sistemą, tačiau ji staiga nustoja veikti realioje rinkoje. Ir šuo pakastas čia ne dėl to, kad juos apgaudinėja brokeriai ar įdiegti kažkokie neteisingi indikatoriai. Tiesiog testavimo etapuose nebuvo atsižvelgta į visus strategijos faktorius, arba ji nebuvo testuota išvis.

Svarbu atsiminti, kad bet kokią strategiją, tegu ir pačią paprasčiausią, reikia testuoti. Klysti yra dėsninga kiekvienam ir būtent testavimo etape išlenda patys labiausiai akivaizdūs trūkumai, ypač šviežiai sukurtų strategijų. Be to, jeigu Jūs anksčiau esate bandę testuoti strategiją iš akies, prasukdami grafiką rankomis, tai turėtumėt suprasti, kad toks testavimas negarantuoja kokybės – visada bus šansas apgauti patį save. Tai yra, “pritempti” rezultatus, kaip norimus. Demo sąskaita – taip pat ne pats geriausias sprendimas, nes reikalauja labai daug laiko.

Tokiu atveju, vizualinis strategijų testeris – praktiškai idealus problemos sprendimas. Su testerio pagalba, tiesiog pusvalandžio bėgyje galima ištestuoti praktiškai bet kokią binarinių opcionų strategiją, sužinoti jos efektyvumą ir silpnąsias vietas. Atlikę kruopštų testą istorijoje, Jūs apsaugosite save nuo netikėtumų realioje sąskaitoje ir galėsite geriau pasiruošti realiai prekybai.

Šiandien mes apžvelgsime unikalų instrumentą, kuris vadinasi BO Simulator, leidžiantį testuoti binarinių opcionų sistemas istorijoje, simuliacijos režime.

Iš esmės, strategijų testeris BO simulator – tai prekybinis treniruoklis, suprogramuotas terminalui Metatrader 4, kaip indikatorius. Paleisdami jį, kaip indikatorių, MT4 testavimo režime, mes galime sudarinėti sandorius istorijoje, simuliuodami realią prekybą.

Indikatoriaus charakteristikos

Indikatoriaus įdiegimas į Metatrader 4

 • Pas Jus turėtų būti įdiegtas terminalas Metatrader 4.
 • Atsisiunčiame archyvą su indikatoriusmi (straipsnio apačioje), išarchyvuojame jį. Šiuos failus reikia nukopijuoti į aplanką MQL4/Indicators, kuris yra Jūsų terminalo duomenų kataloge.
 • Kad teisingai pakliūtumėt į duomenų katalogą, terminale spaudžiame Failas > Atidaryti duomenų katalogą.

kaip-testuoti-binariniu-opcionu-strategijas

 • Atsidarys langas, einame į aplanką MQL4, renkamės Indicators katalogą. Čia ir kopijuojame mūsų indikatoriaus failus. Uždarome langą, paleidžiame iš naujo terminalą.
 • Užeiname į terminalą MT4, spaudžiame Įrankiai > Parinktys > Ekspertai patarėjai ir sudedame varneles, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau. Spaudžiame Ok.

kaip-testuoti-binariniu-opcionu-strategijas-2

 • Spaudžiam mygtuką Strategijos testuotojas (Ctrl+R) ir iš iškrentančio meniu pasirenkame Indikatorius. Toliau renkamės patį indikatorių BO Simulator iš sąrašo.

kaip-testuoti-binariniu-opcionu-strategijas-3

Įvadiniai parametrai

kaip-testuoti-binariniu-opcionu-strategijas-4

 • Starting balance: depozito dydis, su kuriuo testuosime strategiją
 • Payout Percentage: opciono premijos dydis – pagal skirtingus brokerius ir instrumentus gali skirtis, todėl nurodome konkrečią reikšmę.
 • MyFont: treniruoklio šriftas, matomas terminalo skydelyje.

Indikatoriaus skydelis

Viršutinėje skydelio dalyje yra du laukeliai ekspiracijos laukui įvesti, minutėms ir sekundėms. Žemiau yra du opcionų pirkimo mygtukai, PUT ir CALL, einamosios kainos indikatorius ir laukelis statymo sumai įvesti.

Žemiau rodoma ši informacija:

 • Pradinio depozito dydis;
 • Premijos dydis;
 • Einamasis balansas;
 • Pelningumo augimas procentais;
 • Sandorių išskirstymas pagal tipus – ITM, OTM, ATM.

kaip-testuoti-binariniu-opcionu-strategijas-5

Atidarius sandorį, atsiranda informacija, kurioje matysime:

 • opciono tipas – Call arba Put;
 • prekybos instrumento pavadinimas;
 • opciono pirkimo laikas;
 • atsidarymo kaina;
 • opciono kaina;
 • einamoji uždarymo kaina;
 • likęs laikas iki ekspiracijos.

kaip-testuoti-binariniu-opcionu-strategijas-6

Maloni ypatybė – vizuali opciono ekspiracijos laiko indikacija. Žemutinėje bloko dalyje yra horizontalus progresinis baras (geltonos spalvos), kurio reikšmė mažėja testavimo metu, informuojant mus apie tai, kiek liko laiko iki kontrakto uždarymo.

Testuoti Jūs galite bet kokias strategijas, įkeldami norimus Jūsų indikatorius. Maža gudrybė – kad kiekvieną sykį neįkėlinėti visų ir tų pačių indikatorių, Jūs galite išsaugoti šabloną su reikalingais Jums instrumentais ir analogišku indikatoriaus pavadinimu. Tokiu būdu, paleidžiant vizualinį testavimą, testeris pagaus sukurtą šabloną su visai reikalingais indikatoriais.

Testuojame strategiją

testuojame-binariniu-opcionu-strategija-testeryje

Pabandykime patestuoti paprasčiausią strategiją su Bolindžerio juostomis. Užsidarius žvakei už kanalo ribos, įeiname į priešingą pusę (tikimės korekcijos). T.y., jeigu žvakė užsidarė aukščiau viršutinės Bolindžerio linijos, perkame opcioną PUT, o jeigu žemiau apatinės – opcioną CALL. Darbinis laiko intervalas M15, ekspiracijos laikas – 5 minutės. Kaskadinius signalus, kai žvakė viena po kitos užsidaro už kanalo ribų, mes ignoruosime.

Sudarinėjame sandorius, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau. Jeigu pastebime signalą, sustabdome testavimą – spaudžiame pauzės mygtuką testeryje, kad atidaryti sandorį (nurodyti statomą sumą, pasirinkti ekspiracijos laiką).

kaip-testuoti-binariniu-opcionu-strategijas-7

Išvados

isvados-binariniu-opcionu-prekybos-sistemu-testavimas

Apibendrinant, norėtųsi padėkoti indikatoriaus autoriui, kuris sugalvojo tokį naudingą ir paprastą instrumentą. Iš esmės, šį treniruoklį Jūs galite naudoti ne tik paruoštų strategijų testavimui, tačiau ir savo intuicijos treniruotėms arba tiesiog prekybos proceso įsisavinimui (indikatorių galima naudoti ir paprastame grafike realiuoju laiku).

Atsisiųsti BO simulator

Mygtukas

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Forex prekiautojo portalas

 

1 KOMENTARAS

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Comment
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Audrius
Audrius
2016-11-19 02:01

https://binaryoptionautotrading.com
Gal esat kas girdeja apie sita

Prisijunk

2,414SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

1
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x