Trečiadienis, 27 rugsėjo, 2023

Price Action: “teisingas” dieninių grafikų laikas

Šis turinys rodomas tik prenumeratoriams

Prenumeruokite, kad atrakintumėte šį turinį.

Sveiki, gerbiami portalo skaitytojai. Jei prekiaujate dieniniuose (D1) arba keturių valandų (H4) grafikuose, siūlyčiau atkreipti ypatingą dėmesį į šį trumpą, bet svarbų straipsnį, kadangi tai gali ženkliai įtakoti Jūsų prekybą, nepriklausomai nuo strategijos.

Reikalas tas, kad ne pas visus brokerius terminalo laikas yra vienodas. H1 ir mažesniems grafikams tai turi mažesnę reikšmę, o štai D1 ir H4 grafikai atrodys skirtingai, kadangi žvakių atsidarymas ir užsidarymas bus kitokiu laiku.

Panagrinėkime pavyzdį – štai tas pats laikotarpis, tačiau brokerių grafikai su skirtingomis laiko juostomis.

Dieniniai grafikai:

kairėje – brokeris Oanda (laikas terminale GMT -5)

dešinėje – brokeris Alpari (laikas terminale GMT +2)

grafiku skirtumai

 (spauskite paveikslėlį, kad padidinti)

Kaip matome, grafikai nežymiai, bet vistik skiriasi.Kodėl šie skirtumai yra svarbūs ir kuri laiko juosta yra “teisinga”?

“Neteisingas” dieninių ir H4 žvakių atsidarymo/užsidarymo laikas iškraipo indikatorių, strategijų parodymus, taip pat pablogina žvakių kombinacijų, Price Action modelių interpretacijas bei grafinių figūrų analizę. Visa tai gali atsiliepti bendram prekybos rezultatui, nes sandorių atidarymai/uždarymai bus ne visai neteisingi. Be to, brokerio Oanda grafike galime stebėti 6 dienines žvakes per savaitę, to neturėtų būti, nes vėl gi, yra iškraipomi klasikiniai techninės analizės signalai.

Tai koks gi turi būti brokerio laikas, kad mes turėtume labiausiai teisingą grafiką dieninių žvakių analizei? Atsakymas paprastas ir, pagalvojus, akivaizdus: dieninių žvakių uždarymas turi sutapti su Amerikos sesijos uždarymu (0.00 val. Lietuvos laiku). T.y. mums reikalingas brokeris su GMT+2 žiemos ir GMT+3 vasaros laiku. Nepamirškite, kad Lietuvoje, kaip Europoje ir Amerikoje yra vasaros/žiemos laikas.

Taigi, aukščiau išvardintus laiko reikalavimus, taip pat ir kitas adekvačias prekybos sąlygas atitinka šie brokeriai (pats juose prekiauju) :

  1. Alpari 
  2. Roboforex

Ačiū už dėmesį ir sėkmės!

2 KOMENTARAI

5 1 balsas
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Comments
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
dzionis
dzionis
2015-04-01 08:23

Sveiki,

Jei naudoju Alpari , tai nustatymuose nereikia nieko keisti dėl laiko parametrų ir kaip minėjote žvakė turėtų užsidaryti 00:00 Lietuvos laiku ? Ar reikia pakeisti kaip ir naudojant robotus GMT offset ?

Prisijunk

2,374SekėjaiPatinka
1,690ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

2
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x