Valiutų rinkos apžvalga (Doji)

Sveiki prekiautojai,

Šį kartą norėčiau pasidalinti ne visai atitinkantį Price Action sistemos modeliu. Bet mano nuomone, tai gana stiprus signalas ir kiek matysim jis tikrai gali būti prekiaujamas. Jei gerai pamenu, tokio tipo žvakės vadinamos “Doji”, jų yra keletą tipų.

EURCADŠis modeliukas geriausiai atidirba kanaluose. Taip pat galima ir nuo Fibo, trendo linijos ar supp/resist lygių. Bet asmeniškai man, tokio tipo žvakės, geriausiai sudirba korekcijose. vidurį dominuojančio trendo prekiauti šį modelį nepatarčiau.

Taip pat į prekybą galima įeiti ir po šios žvakės. Dažniausiai po Doji būna didelė(dominuojanti žvakė). Ir Doji dažniausiai būna kaip Inside bar.

Pliusas tame, kad prekiaujant šį modeliuką galima nustatyti mažą stop loss ir bent dvigubai didesnį take profit.

EURGBPKaip matote judesys vyksta kanale.

EURNZDEURUSDNe visada galima atfiltruoti šias žvakes iš rinkos triukšmo, bet kartais jos būna labai aiškios ir gerose vietose. Atkreipkit į tai dėmesį ir gal šis modeliukas padės jums padidinti savo kapitalą.

Aišku, apie tinkamą prekiavimo sistemą galima labai daug kalbėti, bet ji gana paprasta ir manau visi suprasite. O jei kas neaišku Forume galime pakalbėti plačiau.

Sėkmės ir gerų švenčių!