Binarinių opcionų strategija “Italian Job”

binariniu opcionu strategija italianjob 2

Laba diena, mielieji skaitytojai, senokai nieko nepublikavome binarinių opcionų skyrelyje.

Šiandien mes panagrinėsime dar vieną strategiją iš užsieninio forumo kuluarų Binaryoptionsedge.com. Strategija vadinasi Italian Job, ji jau yra surinkusi virš 50 forumo puslapių, suspėjo išgyventi net tris versijas ir daugelį valandų vietinių forumiečių testavimo. Įdomu tai, kad viskas prasidėjo nuo paprasto prašymo šiek tiek pataisyti sandorio atidarymo taisykles. Priešingai, nei pirmojoje versijoje, paskutinė versija buvo gerokai supaprastinta ir sumažintas indikatorių kiekis.

Kokia mums iš to nauda? Dirbanti ir daugelių mėnesių ištestuota prekybos sistema, kuri įrodė savo pelningumą praktikoje.

Strategijos charakteristikos

 • Platforma: Metatrader 4
 • Valiutų poros: bet kokios
 • Laiko intervalas: M1
 • Opciono ekspiracija: nuo 1 iki 5 minučių
 • Prekybos laikas: visą parą (pagal signalus)
 • Rekomenduojami brokeriai: IQ OptionsBinary.com

Ką reiktų žinoti prieš tai ?

binarinių opcionų strategija italian job

Strategijos komponentų aprašymas

italian job strategija binariniams opcionams indikatoriai

Pirmasis strategijos indikatorius – osciliatorius NVC Light. Dažnai naudojamas binarinių opcionų strategijose. Išėjimas į perpirkimo zoną rodomas žaliais barais, o į perpardavimo – raudonais.

indikatorius - osciliatorius NVC Light

Antrasis indikatorius – standartinis RSI, su kai kuriomis vizualinėmis modifikacijomis. Žydrosios linijos – perpirkimo ir perpardavimo lygiai, kurių ribos 90 ir 10.

standartinis RSI

Ir paskutinis indikatorius – MBFX kanalas, gana žinomos MBFX prekybos sistemos indikatorius. Daugkartinio testavimo metu buvo nustatyta, kad stipriausi signalai būna tada, kai pramušamos abi kanalų linijos.

MBFX kanalasStrategija Italian Job yra skirta trumpiems opcionams, nuo 1 minutės iki 5. Pats strategijos autorius prekyboje naudoja tik 5 minučių ekspiracijos laiką. Tačiau prekiaujant pagal trendą galima naudoti ir mažesnes eksipracijas, turint galvoje, kad kaina ir taip juda mūsų linkme.

Call opciono pirkimo taisyklės

 1. Signalas (raudonas baras) iš indikatoriaus NVC;
 2. Signalas iš RSI (RSI perpardavimo zonoje);
 3. Kaina palietė vidinę kanalo liniją arba išėjo iš jos.

Call opciono pirkimo taisyklės

Put opciono pirkimo taisyklės

 1. Signalas (žalias baras) iš indikatoriaus NVC;
 2. Signalas iš RSI (RSI perpirkimo zonoje);
 3. Kaina palietė vidinę kanalo liniją arba išėjo iš jos.

Put opciono pirkimo taisyklės

Kaskadiniai signalai

Prieš pereinant prie pačios prekybos, būtina išsiaiškinti svarbų momentą, o būtent apie apgaulingus signalus. Indikatorius VITO3 signalizuoja paie potencilų įėjimą,  parodydamas grafike žalią arba raudoną strėlytę. Tačiau strategijos autorius nerekomenduoja pirkti opciono iškart atsiradus signalui.

Visų pirma, signalas gali atsirasti ir pradingti, todėl opciono pirkimui verta palaukti žvakės užsidarymo. Antra, dėl šio ypatumo, gali susiformuoti taip vadinami “kaskadiniai signalai”. Taip atsitinka net tada, kai užsidaro žvakė ir signalas vėl atsiranda sekančioje. Tam, kad išvengti tokių situacijų, geriausia palaukti, kol užsidarys žvakė ir atsidarys sekanti. Jeigu sekančioje žvakėje signalo nėra – galima atidarinėti sandorį. Jeigu signalas išlieka – vėl laukiame užsidarymo.

italinian job kaskadiniai signalai

Sandorių pavyzdžiai

Pavyzdys 1

Vertikaliomis linijomis grafike pažymėtas opciono uždarymo laikas (maždaug ant žvakės atsidarymo). Abu signalai buvo prieš trendą, todėl ekspiracijos laiką renkamės maksimalų – 5 minutes. Antrasis signalas suveikė netinkamai  – impulsas nutrūko ant 3-osios žvakės.

Pavyzdys 1 italian job

Pavyzdys 2

Du sandoriai su valiutų pora USDJPY. Beveik ideali situacija: kaina šiek tiek užeina už kanalo linijos ir iškart grįžta į kanalą.

Pavyzdys 2 italian job

Išvados

binariniu opcionu strategija italian job isvados

Labai paprasta strategija su gerai pragalvotu šablonu. Užtenka įsijungti šabloną ir laukti signalų. Ši binarinių opcionų strategija puikiai tiks naujokams ir treideriams, mėgstantiems trumpas laiko ekspiracijas. Deja, strategija reikalauja nuolatinio dėmesio, tai nedidelis jos minusas. Kai tik atsiranda galimybė įėjimui – iškart perkame opcioną, kitu atveju ji nupirks kažkas kitas 🙂

Atsisiųsti strategijos failus

Mygtukas

Pagarbiai, Mykolas

Forex prekiautojo portalas

Print Friendly, PDF & Email