“B.O.S.S.” – kietas indikatorius prekybai su binariniais opcionais

binariniu opcionu indikatorius bosas pagrindinis

Sveiki, binarinių opcionų mėgėjai! Jūsų dėmesiui pristatau specialiai binarinių opcionų prekybai sukurtą indikatorių “B.O.S.S.”. Pasak autorių, šis indikatorius turi savyje viską, ko reikia binarinių opcionų prekybai, todėl vienintelis reikalavimas treideriui – laiku atsidaryti poziciją. Be to, treiderio patogumui automatiškai yra skaičiuojama rizika bei rodoma statistika. Kviečiu susipažinti.

Indikatoriaus “B.O.S.S.” charakteristikos

 • Platforma: Metatrader 4
 • Valiutų pora: EUR/USD (rekomenduojamas)
 • Laiko intervalas: M15
 • Opciono ekspiracija: 15 minučių
 • Prekybos laikas: visą parą
 • Rekomenduojami brokeriai: IQ OptionsBinary.com

Įdiegimas

indikatorius bosas idiegimas

Indikatoriaus “B.O.S.S.” įdiegimas niekuo nesiskiria nuo bet kokio kito indikatoriaus, skirto terminalui Metatrader 4. Išsamesnė instrukcija yra mūsų portale: Kaip įdiegti indikatorių į Metatrader 4.

Jeigu Jūsų brokeris nepalaiko prekybos per terminalą Metatrader 4, skaitykite straipsnį Iš kur imti pilnavertiškus grafikus prekybai su binariniais opcionais?

Indikatoriaus istorija ir esmė

indikatorius bosas pagrindas ir istorija

Viskas prasidėjo nuo to, kai du mokslų daktarai, anksčiau dirbę karinių technologijų sferoje, nusprendė pritaikyti jų sugalvotus algoritmus prekyboje su binariniais opcionais. Tyrinėjimus mokslininkai pradėjo labai plačiai. Darbo procese buvo išanalizuoti praktiškai visi žinomi techniniai indikatoriai, tokie kaip RSI, MACD, Stochastic, Fractals, Momentum, Envelopes, CCI, Parabolic ir kiti.

Toliau, paėmę 10 metų EUR/USD istoriją, kiekvienai 15 minučių žvakei buvo perrinkti visi įmanomi kiekvieno indikatoriaus parametrai. Algoritmo užduotis buvo tokia  – iš tokio gigantiško duomenų kiekios surasti pasikartojančius modelius ir dėsningumus, kurie padėtų prognozuojant valiutų poros judėjimą vienos žvakės eigoje (M15). Rezultate, tyrinėtojams pavyko išvesti santykinius matematinius rodiklius, kurie suteikia didesnė žvakės užsidarymo tikimybę į vieną ar kitą pusę.

Taigi, rezultate mes turime tikimybių indikatorių, pagamintą specialiai binarinių opcionų prekybai. Indikatorius nepersipiešia ir dirba realiame laike. Be to, jį galima naudoti praktiškai su bet kokiu finansiniu instrumentu ir laiko intervale, tačiau rekomenduojama yra EUR/USD pora ir 15 minučių laiko intervalas. Iš esmės, šis indikatorius yra Jūsų signalų tiekėjas, skirtumas tik tas, kad Jūs reguliuojate riziką patys.

Kaip naudotis indikatoriumi?

kaip naudotis indikatoriumis bosas

Labai paprastai – sekti indikatoriaus parodymus langelyje. Atsidarius naujai žvakei, indikatorius rodo, užsidarys žvakė aukščiau ar žemiau kainos atsidarymo, ir su kokia tikimybe (rodo procentais).

 • Atsiradus signalui CALL, iškart atidarykite CALL opcioną (pirkimas), su 15 minučių ekspiracija.
 • Atsiradus sigalui PUT, iškart atidarykite PUT opcioną (pardavimas), su 15 minučių ekspiracija.

Pats signalas galioja tik vieną žvakę, todėl nevėluokite su atidarymu. Čia svarbus greitas opciono atidarymo momentas, todėl įsitikinkite iš anksto, ar Jūsų brokeris leidžia atidaryti opcioną būtent tuo metu. Jeigu Jūs naudojate kitokį laiko intervalą, taip pat nepamirškite išstatyti atitinkamo ekspiracijos laiko.

bosas eurusd call up

Jeigu sandoris sėkmingas, šalia tos žvakės atsiranda šypsenėlės simbolis. Lentelėje (viršuje, dešinėje) atsispindi prekybos statistika – labai naudingas dalykas.

bosas eurusd sekminga opciono pabaiga

Kokiu būdu atsiranda signalai?

Jūs gaunate signalą tada, kai  viršijama tikimybės reikšmė, nurodyta parametre AlertPercentage. Apskaičiuoti minimalų tikimybės slenkstį gana paprasta.

binariniu opcionu indikatorius bosas tikimybe rizikos apskaiciavimas

Paaiškinant smulkiau: atsižvelgiant į tai, kad sėkmingi opcionai atneša Jums fiksuotą %, (mūsų pavyzdyje 85%), o nuostolingi = 100%, tai sėkmingų sandorių kiekis negali būti lygus 51%, o turi būti aukštesnis ir apskaičiuojamas pagal formulę, kuri yra paveikslėlyje aukščiau.

Rizikos valdymas, nustatymų aprašymas

Akivaizdu, kad kuo didesnė judėjimo tikimybė, tuo yra mažesnė rizika gauti nuostolingą sandorį. Tam tikslui, indikatoriuje yra įdiegta speciali rizikos apskaičiavimo funkcija, kuri įjungiama per parametrą AdvanceMode. Funkcijos esmė tame, kad kiekvienai sandorio tikimybei yra taikoma tam tikra rizika:

 • Tikimybė nuo 55% – 60% – 1% nuo depozito;
 • Tikimybė nuo 60% – 65% – 2% nuo depozito;
 • Tikimybė nuo 65% ir didesnė – 5% nuo depozito.

Teisingam rizikos apskaičiavimui, nustatymuose būtina nurodyti:

 • ReturnITM – opciono premijos dydis procentais (kokį moka Jūsų brokeris);
 • Balance – Jūsų esamas depozitas.

Toks režimas leis Jums įvertinti indikatoriaus darbą prekiaujant ilgą laiką.

indikatorius bosas sekmingi sandoriai statistika

Be abejo, Jūs galite ignoruoti signalus su žemesne nei 65% tikimybe, tokiu atveju sėkmingų sandorių kiekis bus daug didesnis. Tačiau kuo daugiau signalų Jūs išmesite, tuo rečiau bus atidaromi sandoriai. Tokiu atveju Jums prireiks nusistatyti pranešimų funkciją, ji geras dalykas tiems, kas nėra aktyvios prekybos šalininkas.

 • SendAlerts – įjungia pranešimus ternimale;
 • SendEmails – įjungia pranešimų siuntimą į nurodytą elektroninį paštą.
 • SendPhoneNotifications – jeigu pas Jus yra įdiegta mobili Metatrader 4 versija, Jūs galite gauti  PUSH pranešimus tiesiai į telefoną. Tokiu būdu, Jūs galėsite prekiauti praktiškai iš bet kur.

Ar tikrai indikatorius yra pakankamas?

binariniu opcionu indikatorius bosas papildomi elementai

Kaip žinome, vien tik indikatoriaus naudojimas, net ir pačios geriausio, niekada nėra ir nebuvo pilnavertiška prekybos sistema. Ne išimtis ir šis indikatorius, nors jo prekybos statistika yra teigiama ir labai nebloga.

Aš vis tik rekomenduočiau derinti šį indikatorių su kitais techninės analizės instrumentais, kuriuos Jūs naudojate savo prekyboje ir juos gerai pažįstate. Tai gali būti pvz., prekyba tik pagal trendą, arba sulaukiant kažkokio horizontalaus lygio, nuo kurio tikėtina korekcija, arba derinimas su kitu indikatoriumi ir pan. Žinant sėkmingų/nesėkmingų sandorių statistiką, galima būtų taikyti net nedidelius martingeilo elementus, pvz. po tam tikros serijos nuostolingų sandorių.

Esu įsitikinęs, kad turėsite ir savų minčių, su kuo derinti šį indikatorių.

Išvados

indikatorius bosas isvados

Taigi, indikatorius “B.O.S.S.” be abejo, nėra panacėja nuo visų ligų, nuostolingų sandorių bus, tačiau statistiškai pelningų bus daugiau, vadinasi uždarbis garantuotas, prekiaujant binariniais opcionais ilgą laiko atkarpą.

Su indikatoriumi “B.O.S.S.” Jums nebereikės pačiam ieškoti įėjimo taškų ir savarankiškai prognozuoti valiutų judėjimų. Viskas, ko reikia iš Jūsų – pasirinkti norimą signalų dažnį priklausomai nuo rizikos ir laiku atsidaryti poziciją, tačiau į prekybą galite įtraukti ir kitus techninės analizės elementus – tai Jūsų nuožiūra.

Be to, indikatoriuje yra keletas unikalių papildomų įrankių. Tai pirmasis indikatorius, skirtas binariniams opcionas, kuriame yra automatinė rizikos apskaičiavimo funkcija – kartu su signalais Jūs gaunate ir rekomenduojamą pozicijos dydį, o nepraleisti svarbių signalų Jums padės  išvystyta notifikacijų (pranešimų) sistema. Indikatorius tikrai įdomus ir vertas dėmesio.

Atsisiųsti indikatorių “B.O.S.S.”

Mygtukas

Print Friendly, PDF & Email