Demo-treidingas – tai tuščias laiko gaišimas

Sutinkamai su bendrai priimta nuomone, prekiauti Forex demo-sąskaitoje būtina iki tol, kol nepasieksite stabilaus pelno gavimo, ir tik po to verta pradėti prekiauti realioje sąskaitoje.

Treideriui – naujokui tai skamba kaip geras patarimas, kadangi jis reiškia, kad naujokas rizikuos realiais pinigais tik tuo atveju, jeigu bus visiškai įsitikinęs tame, kad iškart pradės pelningai prekiauti realioje.

Tačiau dažniausiai visa tai neveikia.

Matote… Visa tai yra pagrįsta prielaida, kad jūs prekiausite demo-sąskaitoje lygiai taip pat, kaip ir realioje sąskaitoje. Jeigu tai būtų taip, tada taip, toks patarimas būtų tikrai efektyvus.

Deja, praktikoje ši prielaida reta kada pasitvirtina.

Treidingas – 20% strategijos ir 80% skausmo

Priežastis, dėl kurios tiek daug treiderių-diletantų tiki demo-treidingu, yra tame, kad svarbiausiu aspektu jie laiko strategiją. Jie galvoja, kad jeigu jie galės sėkmingai su ja prekiauti demo-sąskaitoje, tai lengvai galės padaryti tą patį ir realioje sąskaitoje.

Bet karti tiesa yra tame, kad prekyba be realių pasekmių (demo-treidingas) stipriai skiriasi nuo prekybos su realių pinigų praradimo perspektyvomis (realus treidingas).

Kompiuteriniame žaidime lengva vairuoti automobilį 200 km/h greičiu. Bet pabandykite padaryti tą patį realiame gyvenime ir pažiūrėkite, ar tai bus tas pats?

Demo-treidinge nėra jokių pasekmių. Jums visiškai tas pats, uždirbsite jūs milijoną dolerių ar sudeginsite savo sąskaitą. Todėl, kad iš tikrųjų tai absoliučiai nieko nereiškia.

Tuo tarpu realioje prekyboje pelnai ir nuostoliai turi emocinį atspalvį. Perspektyva uždirbti (arba prarasti) tūkstantį dolerių pakenks jūsų objektyvumui ir pakeis jūsų prekybos elgesį. Tai yra tai, ko dar nesupranta demo-treideriai.

Pagrindinė problema čia yra tame, kad žmonės stipriai neįvertina emocijų įtakos į jų prekybą. Jie galvoja, kad prekybos paslaptis yra geroje strategijoje, nors iš tikrųjų tai slypi jų psichiniame ir emociniame atsparume.

Deja, treideriai-diletantai, kaip įprastai, per daug ilgai pasilieka demo-sąskaitoje ir gaišta laiką žaisdami saugioje aplinkoje.

4 savaičių demo-prekybos pilnai pakaks

Demo-prekyba turi vieną naudingą tikslą: padėti jums susipažinti su prekybos platforma ir strategija.

Jeigu jūs naujokas, raskite laiko sužinoti, kaip naudotis savo strategija ir prekybos platforma. Pabandykite sudaryti keletą sandorių ir priprasti prie prekybos proceso.

Apskritai, tai turėtų užimti ne daugiau kaip keletą savaičių. Bet koks ilgesnis periodas bus tik kaip pasiteisinimas nerizikuoti.

Rizika treideriams – tai kaip vanduo žuvims: jie gyvena joje. Atitinkamai, jeigu jūs nerizikuojate, tai jūs nesimokote prekiauti.

Išvada: kuo ilgiau jūs slepiates už demo-sąskaitos saugumo, tuo ilgesniam laikui atidedate tikrojo prekybos išsilavinimo gavimą.

Bet nerizikuokite per daug didelėmis savo lėšomis

Jums, be abejo, neverta pradėti prekiauti standartiniais lotais. Kaip mes jau kalbėjome anksčiau, jums prireiks laiko, kad padidinti jūsų emocinį atsparumą ir susitvarkyti su didesnėmis sumomis.

Būtent todėl (ir atkreipkite dėmesį: aš vėl grįžtu prie tos pačios temos) pradiniame etape jums verta tiesiog būtina laikytis prekybos su 1 mikrolotu (0,01).

Tai bus ta suma, kuri nesukels didelių nuostolių, tačiau tuo pačiu bus pakankamai reikšminga, kad pas jus būtų tam tikras asmeninis suinteresuotumas siekti sėkmės.

Atminkite: jūs nepradėsite mokytis, kol nebus nieko pastatyta “ant kortos”.

Kaip vyksta jūsų prekyba?

Taigi, jau pabandėte prekiauti 1 mikrolotu?

Jei taip, parašykite man pranešimą ir duokite žinoti, kaip jums sekasi. Būsiu laimingas sulaukęs jūsų atsiliepimo!

 

Pagarbiai, Christopher Li

išversta specialiai portalui spekuliantas.com

Print Friendly, PDF & Email