Sekmadienis, 14 liepos, 2024

Forex apžvalga ateinančiai savaitei, rugsėjo 4 – 8 d.

DXY (JAV dolerio indeksas)

JAV doleris vis dar stebina savo atsparumu. Per pastarąsias dvi savaites “Greenback” sugebėjo nekreipti dėmesio į praeities politinius neramumus, taip pat į Fed vadovės p. Janet Yellen pasirodymą “Jacksono Hole” simpoziume, kuris nedavė norimo rezultato ir dabar – doleris dar sugebėjo atsilaikyti nesmukęs po rugpjūčio nuviliančių Non-Farm rezultatų, kai naujausi statistikos skaičiai parodė, kad praėjusio mėnesio darbo užmokesčio augimas buvo mažesnis nei lūkesčiai, o liepos padidėjimas buvo sumažintas. To pasekoje šalies nedarbo lygis pakilo viena dešimtąja ir dabar siekia 4,4%.

EURGBP

Didžiosios Britanijos svaras turėjo daug geresnę paskutinę rugpjūčio savaitę. Paskutinio “Brexit” derybų raundo pabaigoje vykusios spaudos konferencijos buvo karčios ir baisios, tačiau bent jau dabar derybos atidedamos, todėl “Brexit” antraštės bus mažiau konfrontacinės ir tai turėtų sumažinti riziką dėl galimo didelio volatilumo po staigiai pakitusių šalies ekonominių sąlygų. Patraukliai atrodo euro ir svaro pora, kur po pasiekto 0,9252 pasipriešinimo ir Fibonači 161,8% išsiplėtimo nuo pirminio impulso pradėjusio šį augimo ciklą, matomas kritimas kuris galėtų užsitęsti iki 0,9015 palaikymo lygio. Rytoj šiai porai svarbūs 11:30 skelbiami Didžiosios Britanijos statybos sektoriaus rodikliai, kurie pirminėse prognozėse turėtų kilti iki 52,1 nuo buvusios 51,9 indekso reikšmės (trumpalaikis fundamentinis meškų žvilgsnis sutampa su techniniu kainos koregavimusi iki žemesnio palaikymo lygio).

AUDUSD

Ateinančią savaitę Australijos dolerio rinkai numatomos reikšmingos ekonominės naujienos. Bet ar šie įvykiai turės lemiamą smūgį, kuris galėtų supurtyti apsnūdusią valiutą ( ypač AUD / USD) ilguoju požiūriu, pasakyti sudėtinga. Pirmiausia bus skelbiamas Australijos banko rugsėjo mėn. pinigų monetarinės politikos sprendimas. Su šiuo dokumentu galėsime susipažinti šį antradienį. Čia tikrai neverta laukti fejerverkų, manoma, jog nėra jokios galimybės, kad rekordiškai žemas 1,5% oficialus pinigų palūkanų lygis pasikeistų po susitikimo. Žvelgiant į šalies rodiklius spėjama, kad kitas žingsnis bus augimas, bet iki 2018 m. pabaigos tokia galimybė nėra visiškai įvertinta ateities sandorių rinkose. Tai reiškia, kad pagrindinė kitos savaitės politikos susirinkimo funkcija į kurią reikėtų skirti daugiau dėmesio – bet kokia pastaba, su kuria RBA siekia pakreipti rinką norima linkme. Tikriausiai galime teigti, kad „siunčiama žinutė rinkoms“ – stabilus augimas. Svarbiausi kainų lygiai AUD/USD porai – 0,8070 pasipriešinimas bei 0,7756 palaikymas. Nors šiuo metu matomas akivaizdus fleto – šoninio judėjimo vystymasis, tačiau Australo ir JAV dolerio porai labiau tikėtinas augimas link 0,8070 pasipriešinimo bei kirtus jį, tolimesnio – 0,8111 bei ilgalaikio 0,8300 tikslo.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

 

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,414SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x