Trečiadienis, 7 birželio, 2023

Price Action: modelis “Bėgiai”

Šis turinys rodomas tik prenumeratoriams

Prenumeruokite, kad atrakintumėte šį turinį.

Sveiki, gerbiamieji skaitytojai, šis straipsnis bus skirtas Price Action skyreliui. Kas domisi šia prekybos strategija žino, kad be pagrindinių modelių, tokių kaip Pin-barai, Išoriniai ir Vidiniai barai, taip pat egzistuoja ir kiti, antraeiliai modeliai. Jie yra mažiau stiprūs ir reikšmingi, tačiau yra sutinkami grafike ir esant papildomiems faktoriams, tokiems kaip palaikymo/pasipriešinimo lygiai ir kitiems, juos galima sėkmingai naudoti prekyboje. Šiame straipsnyje mes pakalbėsime apie modelį “Bėgiai”.

 

Modelio “Bėgiai” nustatymas

modelis begiai

Modelis “Bėgiai” susideda iš dviejų žvakių, kurios išsiskiria iš grafiko savo dydžiu ir yra maždaug vienodos. Šis modelis reiškia rinkos krypties laikiną pasikeitimą. Modelis “Bėgiai” turi iškart “kristi į akis”, t.y. būti gerai matomas grafike, tik tokiu atveju jis bus vertas dėmesio. Be to, modelis yra prekiaujamas tada, kai kartu yra ir faktoriai, kurie jį sustiprina.

Faktoriai, sustiprinantys modelį

2012-05-28_173103

  • Palaikymo/pasipriešinimo lygiai, taip pat gali buti Fibonači lygiai.
  • Modelio susiformavimas korekcijos pabaigoje pagal bendrąjį trendą. T.y. geriausia yra prekiauti pagal trendą.
  • Žvakių dydis (kuo didesnės, tuo geriau).

Sandorio atidarymas ir Stop-Loss

modelis begiai sandorio atidarymas ir stoploss

Pagal modelį “Bėgiai” sandoriai atidaromi su atidėtų orderių pagalba Buy Stop / Sell Stop, išstatant juos šiek tiek žemiau / aukščiau antrosios žvakės ekstremumo (aukščiausios arba žemiausios žvakės vietos).

Stop-Loss orderis iššstatomas aukščiau / žemiau pirmosios žvakės priešpriešinio ekstremumo (High arba Low) arba antrosios – renkamės tą žvakę, kurios High arba Low taškas yra toliau nuo įėjimo.

Sandorio uždarymas

modelis begiai take profit isstatymas

Modelis “Bėgiai” rodo trumpalaikį impulsą, kuris greit užgęsta ir kainos judėjimas pereina į fletą (šoninį judėjimą), todėl labai didelių Take-Profit statyti nevertėtų. Vienas iš variantų – artimiausias palaikymo/pasipriešinimo lygis, arba Take-Profit 1,5 kart didesnis nei Stop-Loss orderis.

Detaliau modelis “Bėgiai” yra išnagrinėtas video pamokoje aukščiau.

Su pagarba, Mykolas

Forexprekiautojoportalas.lt

5 2 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,366SekėjaiPatinka
1,650ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x