VSA: Pirkimų / Pardavimų kulminacija ir kaip iš to uždirbti?

vsa pirkimu pardavimu kulminacija ir kaip is to uzdirbti

Laba diena, mielieji Forex prekiautojo portalo skaitytojai. Egzistuoja visuotinė nuomonė, kad jeigu rinka pasiekia naujas viršūnes (maksimumus), tai reiškia, kad trendas tęsis toliau. Kai kotiruotės pasiekia piką, finansų analitikai tvirtins, kad vyrauja stipri tendencija, naujienos bus pozityvios ir visi techniniai instrumentai rodys trendo augimą. Tačiau market – meikeriai (rinkodarininkai), tokius momentus, kai visi nori nupirkti, išnaudoja būtent tam, kad atsikratytų savų pozicijų. Būtent tokiais momentais, kai naujokas atidaro poziciją, jam atrodo, kad brokeris jį seka (nes kaina iškarto apsisuka).

Laimei, VSA metodika leidžia mums nustatyti, kada panašios situacijos susidaro ir leidžia imtis priemonių: uždaryti pozicijas pagal trendą ir svarstyti atidaryti priešingus orderius. Apie tai mes pakalbėsime šiandieninėje video pamokoje.

Ką reiktų žinoti prieš tai

  1. Jeigu nežinote, kas yra VSA, būtina pažiūrėkite įvadinę video pamoką.
  2. Indikatorių Better Volume atsisiunčiame iš šio straipsnio.
  3. Video pamokoje yra kalbama apie palaikymo / pasipriešinimo lygius. Kas tai yra ir kaip juos rasti, aptarta šioje video pamokoje.

P.S. Kad nepraleisti naujų pamokų apie VSA,  nepamirškite užsiprenumeruoti portalo naujienų elektroniniu paštu arba sekite naujus straipsnių anonsus portalo Facebook paskyroje.

 

Print Friendly, PDF & Email