Penktadienis, 8 gruodžio, 2023

Prancūzijos rinkimų pirmasis turas, tikėtinas valiutų judėjimas atsidarant rinkoms 04 24d

EURUSD

Be abejo svarbiausias šio savaitgalio įvykis – Prancūzijoje vykstantys Prezidentiniai rinkimai, kurie po pirmojo turo, kaip ir prognozuota išskiria M. Le Pen ir E. Macrono dvikovą dėl šio posto. Šią savaitę matėme aktyvumo sumažėjimą, savotišką rinkos laukimą, kuris identifikuojamas ženkliai sumažėjusio volatilumo paskutines keletą dienų, tačiau atsidarant rinkoms turėtų susiformuoti didelis gep’as, kuris skirtingai nei buvo numatyta galėtų siekti net ir 1,0900 kainų lygį, virš kurio randasi 1,0974 pasipriešinimo lygis. Nors numatomas 11:00 Lietuvos laiku IFO Vokietijos rodiklių skelbimas, tačiau tikėtina, kad triukšmas rinkoje dėl rinkimų galėtų “sugerti” šių naujienų įtaką pagrindinei valiutų porai, tačiau ir šio rodiklio rezultatai tikimąsi augs, todėl euro stiprėjimas labai tikėtinas ateinančias kelias dienas.

Euro – dolerio volatilumas

Euro dolerio poros volatilimas siekia savo istorines žemumas ir poros aktyvumas yra pats mažiausias per pastaruosius du metus. Pasiekus tokį lygį matėme staigų poros volatilumo išaugimą, kuris nemažą dalį prekybininkių strategijų gali paversti neefektyviomis. Kiek detaliau apie volatilumą ir su juo susijusias rizikas kviečiu prisijungti ir padiskutuoti forumo temoje.

Prancūzijos rinkimų favoritai

Šiuo metu išryškėjo E. Macron pranašumas prieš Le Pen, tačiau kas nugalėjo pirmąjį rinkimų turą ir kokia persvara sužinosime anksti pirmadienio ryte, tačiau Macron pranašumas paskatino euro stiprėjimą, dėl kurio pora tikėtina atsidarius rinkoms sugeneruos nemažą gepą iki 1,0900 pasipriešinimo lygmens. Taigi esant didelėms permainoms euro zonoje valiutų porų su euru judėjimas sunkiai prognozuojamas, tačiau pagal esamą situaciją tikėtina sieks 1,0974 pasipriešinimo lygio.

Tikėtino gep’o dydis atsidarant rinkoms pirmadienį (2017-04-24)

GBPUSD

Svaro ir JAV dolerio pora prasilaužusi aukščiau 1,2800 pasipriešinimo lygio penktadienį formuoja doji tipo žvakę, kuri paprastai ties kainų ekstremumais rodo išsekančias jėgas ir rinkos neapsisprendimą. Techniškai kirstas pasipriešinimas porą “išlaisvina” iš buvusio fleto ir tikėtina paskatins kilti link aukščiau esamo 1,3000 apvaliojo kainų bei 1,3166 kainų pasipriešinimo lygio. Tokiam augimui pritaria ir grafike naudojami greitieji slankieji vidurkiai ir kiek anksčiau nagrinėtas MACD divergencijos modelis, todėl augimas šioje poroje atrodo labai tikėtinas.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,374SekėjaiPatinka
1,730ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x