Antradienis, 21 gegužės, 2024

Hubba Hubba’s Style – paprasta sistema su 5-15 minučių ekspiracija

Sveiki! Kartais stebėtina, ko gali pasiekti treiderių forumų senbuviai. Vargšai paromis sėdi prie grafikų, praranda šeimas ir draugus, tačiau visada tiksliai žino EUR/USD kursą iki penktojo ženklo. Tačiau reikia pripažinti, kartais kolektyvinis protas sugeba sukurti kai ką itin naudingo, kokybiško ir apgalvoto. Tokiu būdu ir gimė binarinių opcionų strategija Hubba Hubba’s Style, pavadinta jo autoriaus garbei.

Sistema yra savaip unikali, juk autorius perteikė į sistemą savo rinkos matymą ir prekybos patirtį. Be to, pats autorius prekiauja su šia sistema jau daugiau kaip metus ir sprendžiant iš visko, gana sėkmingai. Jei tikėti treideriu, sugalvojusiu šią sistemą, pas jį iki šiol nebuvo nei vienos laisvos dienos. Visų metų bėgyje, visą savo laisvą nuo darbo laiką jis skirdavo kruopščiai grafikų analizei. Kas iš to išėjo, tuojau sužinosime.

Strategijos charakteristikos

  • Platforma: Metatrader 4
  • Valiutų poros: bet kokios
  • Laiko intervalas: M5
  • Opciono ekspiracija: 5 ir 15 minučių
  • Prekybos laikas: visą parą
  • Rekomenduojamas brokeris: IQ OptionsBinary.com

Ką reiktų žinoti prieš tai

Strategijos darbo principų aprašymas

Strategijos darbo principų aprašymas

Svarbiausia šioje strategijoje yra ne formalus vadovavimasis taisyklėmis, o teisingas pačios idėjos interpretavimas. Bazinė idėja, esanti šioje strategijoje yra sena, kaip ir rinka. Esmė yra tų momentų nustatymas, kai pirkėjai supirko viską, kas įmanoma arba pardavėjai pardavė viską, kas pas juos buvo. Praktikoje, tai leidžia nustatyti tuos momentus, kai kaina nusprendžia pakeisti savo kryptį.

Pati strategija yra padalinta į dvi dalis: trendinę ir fletinę. Tuo metu, kai rinka vysto stiprų judėjimą į kažkurią pusę, ji yra padidintos inercijos, todėl signalas gali ateiti per anksti. Būtent todėl, trendo metu verta rinktis ilgesnį ekspiracijos laikotarpį. Fleto metu, atvirščiai, signalas apdirbamas praktiškai iš karto, vienos žvakės laiku. Šių metodų sujungimas daro šią strategiją praktiškai nepalaužiama prieš skirtingas rinkos būsenas.

Naudojami indikatoriai

Support and Resistance (Barry) – šis indikatorius grafike piešia palaikymo ir pasipriešinimo lygius, pagal Bilo Viljamso fraktalus. Atsiradus naujam fraktalui yra sukuriamas naujas lygis, kuris pakeičia lygį, formuotą prieš tai buvusio fraktalo. Dėl fraktalų skaičiavimo specifikos, indikatorius gali persipiešti paskutinių 3 žvakių eigoje.

VCustom3 – atskirame lange indikatorius rodo stochastiko pasikeitimo dinamiką vienos žvakės laikotarpyje. Iš esmės, tai yra standartinio stochastiko analogas, tik atrodantis šiek tiek kitaip. Visų pirma, indikatorius vizualiai signalizuoja, kai perkertamas perpirkimo arba perpardavimo lygis, žalia arba raudona spalva. Antra, yra pridėtas garsinis signalas, kuris praneša treideriui, kai atsiranda signalas pirkimui arba pardavimui.

aFFCal – šis indikatorius rodo laiką, kiek liko iki svarbių naujienų. Daug trederių yra linkę svarbių naujienų metu neprekiauti, todėl galima susiplanuoti savo prekybą iš anksto.

EMA – eksponentinis slankusis vidurkis su 21 periodu. Lyginint su paprastuoju slankiuoju vidurkiu, EMA geriau tinka naujiems duomenims. Tai leidžia greičiau reaguoti į tuo metu esančius kainos pasikeitimus, tuo mažinant signalų vėlavimą.

Magnified Market Price – pagalbinis indikatorius, grafike vaizduojantis esamą instrumento kainą.

Sandorio atidarymo taisyklės

sandorio atidarymo taisykles hubba hubbas style

1. Sulaukite pranešimo iš indikatoriaus VCustom3 (apatinis langas). Kai atsiranda nauja galimybė įeiti į rinką, indikatorius signalizuoja signalu, esančiu MT4 terminale. Paprastai, tai nereiškia, kad reikia opcioną pirkti iš karto, tai tik pranešimas apie potencialų sandorį. Tarp signalo (alerto) atsiradimo ir pozicijos atidarymo gali praeiti nuo keleto sekundžių iki keleto minučių, priklausomai nuo instrumento kainos judėjimo.

Kai indikatorius išeina iš viršutinės perpirkimo zonos, ruošiamės atidaryti PUT opcioną. O kai indikatorius išeina iš apatinės perpirkimo zonos, ruošiamės atidaryti CALL opcioną.

hubba hubba signalas

Kai atsirado signalas – laukiame, kol užsidarys einamoji žvakė.

2. Atsidarius naujai žvakei, tikriname, kad kaina būtų aukščiau slankiojo vidurkio linijos PUT opciono atveju ir  žemesnė – CALL opciono atveju.

Fraktalinio lygio pramušimas (pažymėtas grafike pilkais taškais) reiškia trendinio judėjimo stiprėjimą, o atšokimas nuo jo – konsolidaciją. EMA ir fraktalinių lygių kombinacija leidžia gana tiksliai prognozuoti kainos judėjimą 2-3 žvakių ribose, ko pilnai pakanka binarinių opcionų prekyboje. Jeigu prieš tai buvęs pasipriešinimo lygis buvo pramuštas – perkame opcioną su 15 minučių ekspiracija. Jeigu lygis buvo nepramuštas – su 5 minučių ekspiracija.

Pavyzdyje žemiau: – apatiniame VCustom3 indikatoriuje atsirado signalas PUT opcionui (raudonas stulpelis) – laukiame sekančios žvakės atsidarymo. Žiūrime – kaina yra virš 21 EMA, reiškia PUT opcionas galioja. Taip pat matome, kad prieš tai buvęs pasipriešinimas nėra pramuštas, reiškia atidarome PUT opcioną su 5 minučių ekspiracija. Jei prieš tai buvęs lygis būtų pramuštas, sandorį atidarytume su 15 minučių ekspiracija.

hubba hubba signalas put opcionui

Išvados

binariniu opcionu strategija hubba hubba

Kartais mėgiamas hobis pavirsta į mėgiamą darbą. Taip ir atsitiko su treideriu iš Singapūro, kuris sukūrė šią strategiją ir padarė ją atvirai prieinamą visiems. Kasdieninis kruopštus grafikų analizavimas atnešė savo rezultatus ir leidžia pamatyti realias priežastis ir tarpusavio ryšį, kas slypi už kainos formavimosi. Sistema tiesiog stulbina savo efektyvumu ir priverčia susimąstyti. Gali būti, kad viskas yra daug paprasčiau nei kartais atrodo.

Atsisiųsti strategijos Hubba Hubba’s Style failus

Mygtukas

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Forex Prekiautojo Portalas

6 KOMENTARAI

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Comments
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Marius
Marius
2016-12-03 13:26

Sveiki.

Gal galėtumėt paaiškinti man, ką reiškia “prieš tai buvęs pasipriešinimas nėra pramuštas”, arba “prieš tai buvęs pasipriešinimas yra pramuštas”. Suprantu, kad tai aktualu siekiant nustatyti opcioną 5 ar 15 min., bet tiesą pasakius, nesuprantu apie kokį pramušimą šią yra kalbama ir kaip nustatyti opciono trukmę.

Ačiū.

rolandas
rolandas
2016-05-19 09:41

nu brac, gal ir nebloga ta strategija. bisk pavariau, paziurejau . kelias pozicijas net ant real pabandziau, neblogai gaunasi. manau verta rimciau ja uzsiimt 😀

Tadas
Tadas
2016-05-02 18:20

Sveiki. gal galit pasakyti kaip nusistatyti ekspiracijos laika? nes iejus i rinka man orderis laikosi 30 min. ispradziu buvo po 5min., bet dabar nesuprantu ka as ten prispaudinejau.

Tadas
Tadas
2016-05-02 21:46
Atsakyti į  Tadas

ai jau aisku

Edgaras Vilimavičius
2016-04-26 17:34

Sveiki. Klausimas ar visos sitos strategijos kurias galima atsisiusti veikiancios su metatrader4 veikia tik windows os ar ir mac'o os?

Prisijunk

2,409SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

6
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x